Наші копи навчили у Рівенських виписувати штрафи водіям за те що ті потрапили колесом в яму

Наші копи навчили у Рівенських виписувати штрафи водіям за те що ті потрапили колесом в яму

Минулого тижні на Рівенщині сталася абсурдна ситуація. Місцевий водій, потрапивши колесом в яму з наслідками ДТП, викликав поліцію щоб та зафіксувала даний факт. Поліція приїхала і склала протокол на самого водія. Мотивуючи своє рішення тим, що автомобіль є джерелом підвищеної небезпеки і водій, який потрапив в дану пригоду був необачний. Через що і отримав відповідні наслідки.

Аналогічна ситуація повторилася сьогодні і в Смілі. Мешканець Сміли розповів в соціальній мережі, як він розірвав 2 скати потрапивши в яму, котра залита водою і за це отримав протокол від Смілянської поліції. 

«Доброї ночі, сьогодні в нашому місті зі мної трапилась не дуже радісна пригода, так як в місті не дуже з дорожнім покриттям, в їхав в калюжу, так як їхав зустрічний транспорт, в якій опинилася яма, розрубав два скати, набрав 102, визвав наряд, написав заяву, через годину підїхала поліція і запропонувала скласти протокол, за який я повинен буду заплатити штраф 340 грн. і якщо я захочу подавати в суд на Укравтодор + ще до сплати 1200, як бути, що писати, куди кричати, куди звертатись? Прикро за нашу місцеву владу, все що я міг зробити з ямою, дивіться фото нище. Вулиця Жовтнева, магазин Вагонка.» — повідомив потерпілий Дмитро.

Опитування:

Чи правомірно вчинили копи?

 
 
10:38
2432

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!