ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Регламент

1. ЗАГАЛЬНІ ВИЗНАЧЕННЯ

1.1 "Смілянський базар" - інформаційно-публіцистичний інтернет ресурс соціального спрямування. Створений групою ентузіастів з метою популярізації Смілянщини в мережі Інтернет, впровадження вебсервісів, інформування населення м.Сміли та Смілянського району. Далі - SMІLA.IN.UA.
1.2 АЛЬТЕРНАТИВНІ НАЗВИ - інтернет ресурс, веб ресурс, портал, інтернет портал, інформаційно-публіцистичний портал, або ресурс
1.3 РЕГЛАМЕНТ - розділ порталу, який регламентує його діяльність та правила користуваннч ним.
1.4 КОРИСТУВАЧ - будь-яка особа, яка пройшла процедуру реєстрації на цьму ресурсі та веде діяльність у відповідності до даного РЕГЛАМЕНТУ.
1.5 АДМІНІСТРАЦІЯ - група користувачів, яким надано адміністративні права, які поділяться на АДМІНІСТРАТОРІВ та МОДЕРАТОРІВ та ведуть адміністративну діяльність на порталі у відповідності до його регламенту.
1.6 СЕРВІСИ/ПОСЛУГИ - перелік вебсервісів, котрі надає інтернет ресурс SMІLA.IN.UA в процесі своєї діяльності.
1.7 АУДИТОРІЯ - користувачі мережі Інтернет м.Сміли та Смілянського райому
1.8 МОВА РЕСУРСУ - ДЕРЖАВНА - Українська!
1.9 КОНТЕНТ - будь-який матеріал опублікований на потралі користувачем чи адміністрацією.
1.10 БАН - тимчасове, або повне припинення доступу до ресурсу з можливим видаленням профайлу користувача.

2. СЕРВІСИ ТА ПОСЛУГИ

2.1 Інтернет портал SMІLA.IN.UA надає користувачам вебсервіси, перелік яких, зазначено нижче. Даний список може змінюватися у наслідку додавання нових, або скасування діючих сервісів порталу.

2.1.1 ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ - фундаментальний сервіс, який було закладено у розробку ресурсу.
2.1.2 КАТАЛОГ ОРГАНІЗАЦІЙ - сервіс, який дає можливість суб’єктам господарської діяльності, поширити інформацію про себе. (Сервіс доступний тільки організаціям)
2.1.3 АФІША - інструмент поширення інформації про майбутні події, дійства. (Сервіс доступний тільки організаціям)


3. ВАРТІСТЬ СЕРВІСІВ ТА ПОСЛУГ

3.1 Всі сервіси, за винятком банерної реклами, видвлення оголошень та їхнє піднімання в ТОП, надаються на безкоштовній основі.
3.2 Вартість рекламних послуг обраховується у відповідності до прайсу
3.3 Адміністрація лишає за собою право на перегляд цінової політики з її подальшим оголошенням та змінами до діючого регламенту

4. АДМІНІСТРАЦІЯ

4.1 АДМІНІСТРАЦІЯ - виконавчий орган порталу, який виконує адміністративну функцію у відповідності до даного рекламенту. Має свої повноваження, права та обов’язки.

4.2 ПРАВА, ПОВНОВАЖЕННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ АДМІНІСТРАЦІЇ

4.2.1 Адміністрація - уповноважена здійснювати адміністративну діяльність та управляти даним порталом, його розділами, послугами, тощо. Розділяти функціональні обов’язки на адміністративні та модеративні.
4.2.2 АДМІНІСТРАТОР - уповноважена особа, функція якої, полягає у відповідальності за функціонування ресурсу. Адміністратор - входить до числа уповноважених на одноосібне прийняття рішень для забезпечення функціонування SMILA.IN.UA
4.2.3 МОДЕРАТОР - уповноважена особа, функціональні обов’язки якої, полягають у контролю дотримання даного РЕГЛАМЕНТУ - КОРИСТУВАЧАМИ. Модератор може бути із числа користувачів.


5. КОРИСТУВАЧ

5.1 КОРИСТУВАЧ - будь-яка фізична чи юридична особа, зареєстрована на порталі та веде діяльність у відповідності до регламенту та дотримується його пунктів.
5.2 ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ
5.2.1 Користувач - має право: користуватися даним ресурсом, його сервісами та отримувати послуги від адміністрації порталу у відповідності до його регламенту.


5.3 ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА


5.3.1 Користувач - зобов’язаний:Дотримуватися регламенту інтернет порталу SMІLA.IN.UA. З повагою ставитися до інших користувачів, не вживати ненормативної лексики у своїх матеріалах, коментарах, тощо. Вчасно проводити з адміністрацією порталу взаєморозрахунки у випадку отримання послуг на комерційній основі Подавати до публікації оголошення та інші матеріали у відповідності до правил публікації

5.4 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА

5.4.1 Регламентом SMІLA.IN.UA, передбачено відповідальність за його порушення. Відповідальність - передбачає тимчасовий, або постійний БАН з можливим видаленням профайлу користувача.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ МАТЕРІАЛІВ

Винесено у окремий розділ детальніше