Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 0%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 0%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 81%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 100%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 80%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 0%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 77%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 83%
07:20 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 67%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 84%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 0%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:25 Потоки Черкаси РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 100%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 77%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 86%
09:00 Черкаси Умань БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 0%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:05 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 86%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 77%
10:05 Черкаси Монастирище БАЗ 26 67%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 77%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 84%
10:35 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 81%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
10:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 86%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 100%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 100%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 25%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 80%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 0%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 50%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 0%
12:05 Черкаси Потоки РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 100%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 100%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 74%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 80%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 74%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 83%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 100%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 86%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 82%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 100%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 86%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 67%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 0%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 76%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 50%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 0%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 77%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 100%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 76%
15:25 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 67%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
16:05 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 0%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 11%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 100%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 ПТВС 80%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 81%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 83%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 0%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 74%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 0%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 42%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 74%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 78%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 100%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 100%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 82%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 0%
17:45 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 26 ВС 0%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 33%
17:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
17:55 Умань Чигирин БАЗ 25 --
18:05 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-17 --
18:05 Кропивницький(Кіровоград) Черкаси БОГДАН-27 --
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 0%
18:15 Брест Марганець МЕРСЕДЕС-50 --
18:35 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 73%
18:40 Львів Кременчук BOVE-49 Ежедневно 42%
18:42 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТВС 78%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
18:45 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 89%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 0%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
19:30 Умань Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 19 .04 .19 81%
19:30 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 ПТ 0%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
13:15
28.05.20
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  133.20 грн. ИВЕКО-18У продажу
13:25
28.05.20
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  28.50 грн. БАЗ 26У продажу
13:32
28.05.20
ЧЕРКАСИ   КОМАРІВКА# 16:05  85.70 грн. БАЗ 29По прибуттю
13:38
28.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:48
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  102.90 грн. БАЗ 28У продажу
14:05
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 16:10  107.30 грн. БАЗ 25Затримка
14:10
28.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  23.70 грн. ПАЗ-50Тимчасово не курсує
14:11
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЛИСЯНКА 16:23  109.30 грн. БАЗ 29У продажу
14:15
28.05.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 18:15  245.50 грн. БАЗ 26У продажу
14:20
28.05.20
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:50  27.10 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
14:36
28.05.20
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 15:05  28.80 грн. МЕРСЕДЕС-18Тимчасово не курсує
14:55
28.05.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
28.05.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  223.70 грн. MAN-30У продажу
15:00
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 17:00  94.20 грн. БАЗ 28У продажу
15:10
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  68.40 грн. БОГДАН-25У продажу
15:14
28.05.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  20.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:25
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  147.10 грн. БАЗ 28У продажу
15:25
28.05.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:30  204.70 грн. БАЗ 25У продажу
15:25
28.05.20
СТЕБЛЕВ#   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  29.40 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:35
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  95.60 грн. МЕРСЕДЕС-16По прибуттю
15:40
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЕБЕДИН ЗАВОД 17:00  74.90 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:05
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:30  135.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:08
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  111.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:09
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:00  102.90 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
16:10
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  147.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
28.05.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  35.40 грн. БОГДАН-27У продажу
16:32
28.05.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  261.20 грн. БАЗ 26У продажу
16:35
28.05.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  28.50 грн. БАЗ 26У продажу
16:45
28.05.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 21:15  249.60 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ПАЛЬЧИК 19:59  135.10 грн. БАЗ 29У продажу
17:09
28.05.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  20.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖТимчасово не курсує
17:15
28.05.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
28.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  23.70 грн. ПАЗ-50Тимчасово не курсує
17:25
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 20:30  158.80 грн. БАЗ 28У продажу
17:30
28.05.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  223.70 грн. MAN-30Тимчасово не курсує
17:30
28.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
17:45
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:50  95.60 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
17:45
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 19:45  94.20 грн. БАЗ 26У продажу
17:50
28.05.20
ЧЕРКАСИ АС-2   СТЕБЛЕВ# 19:35  74.30 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
17:55
28.05.20
УМАНЬ   ЧИГИРИН 20:20  82.80 грн. БАЗ 25У продажу
18:10
28.05.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 19:35  95.60 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
18:35
28.05.20
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 19:05  21.90 грн. БАЗ 29У продажу
18:45
28.05.20
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  35.40 грн. БАЗ 25У продажу
18:45
28.05.20
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 19:30  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
18:59
28.05.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 19:28  20.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖТимчасово не курсує
19:20
28.05.20
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  27.10 грн. БОГДАН-25У продажу
19:30
28.05.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 20:10  35.40 грн. БОГДАН-27У продажу
19:30
28.05.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 20:05  29.10 грн. БАЗ 28У продажу
06:30
29.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  44.00 грн. ПАЗ-24Тимчасово не курсує
06:34
29.05.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  25.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
06:50
29.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  33.70 грн. ПАЗ-24Тимчасово не курсує
07:30
29.05.20
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  28.70 грн. ПАЗ-50У продажу
08:24
29.05.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  25.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖТимчасово не курсує
08:28
29.05.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  19.10 грн. ПАЗ-3205У продажу