Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:10 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 0%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 87%
06:45 Черкаси Ас"Дашковича" Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 97%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 96%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 88%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:20 Запоріжжя Слупськ BOVE-49 Ежедневно 97%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:50 Черкаси Ас-2 Хеб ВОЛЬВО-60 Ежедневно 86%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас"Дашковича" Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 87%
08:25 Потоки Черкаси РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 87%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:55 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 90%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 97%
09:10 Черкаси Миколаїв МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 93%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:28 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 91%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Кривий Ріг Володимир-Волинський# МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 09 .09 .20 94%
10:00 Кривий Ріг Щецин МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 19 .08 .20 93%
10:00 Кривий Ріг Щецин МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 18 .08 .20 94%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС С 10 .06 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Ужгород# СЕТРА-50 Ежедневно С 10 .06 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС С 10 .06 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Львів СЕТРА-50 Ежедневно С 10 .06 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Через деньПС С 20 .07 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Ежедневно 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Ежедневно С 10 .06 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС С 10 .06 .21 100%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 94%
10:55 Черкаси Умань МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 100%
11:15 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 97%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 97%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 81%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 97%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 87%
12:05 Комарівка# Черкаси Ас"Дашковича" БАЗ 29 Ежедневно 100%
12:05 Черкаси Потоки РУТА-20 87%
12:20 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 91%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 80%
12:50 Київ "Видубичі" Кам'янка (Черк.) МЕРСЕДЕС-21 Ежедневно 52%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 94%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
13:55 Черкаси Дніпро Ав(Дніпропетровськ Ав) МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВТ-нет 95%
14:00 Черкаси Ас"Дашковича" Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 100%
14:10 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 62%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 98%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 88%
14:35 Миколаїв Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 76%
14:53 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 63%
15:10 Черкаси Ас"Дашковича" Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 94%
15:10 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 83%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 70%
15:40 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 91%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 94%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 94%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:10 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-21 Ежедневно 46%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 97%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 93%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 96%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 83%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 97%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 98%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 94%
17:25 Золотоноша Варшава МЕРСЕДЕС-23 СРПТ 100%
17:25 Золотоноша Ягодин# МЕРСЕДЕС-23 СР 100%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 77%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 97%
17:40 Черкаси Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 80%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:10
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:10  50.90 грн. ПАЗ-24У продажу
06:34
29.07.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  28.50 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
06:45
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА"   ШЕВЧЕНКОВЕ# 08:45  86.50 грн. БОГДАН-25У продажу
06:50
29.07.21
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:25  31.40 грн. БАЗ 28У продажу
07:03
29.07.21
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 07:33  37.30 грн. БАЗ 28У продажу
07:20
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:30  196.10 грн. БАЗ 28У продажу
07:20
29.07.21
ЗАПОРІЖЖЯ   СЛУПСЬК 09:43  34.40 грн. BOVE-49У продажу
07:30
29.07.21
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  33.10 грн. ПАЗ-50У продажу
07:30
29.07.21
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:55  242.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
07:35
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-3   МОНАСТИРИЩЕ 13:35  196.10 грн. БАЗ 28У продажу
07:40
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ЖАШКІВ 11:15  2305.00 грн. БАЗ 25У продажу
07:50
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ХЕБ 16:40  103.70 грн. ВОЛЬВО-60У продажу
07:55
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА"   КОМАРІВКА# 10:00  196.10 грн. ЕТАЛОН-29У продажу
07:55
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 11:20  254.90 грн. БАЗ 28У продажу
08:05
29.07.21
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 14:05  30.90 грн. БАЗ 28У продажу
08:20
29.07.21
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  28.50 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:24
29.07.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  196.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:25
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  22.60 грн. БОГДАН-27У продажу
08:28
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  35.50 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:55
29.07.21
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  38.00 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:05
29.07.21
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  359.90 грн. БАЗ 28У продажу
09:10
29.07.21
ЧЕРКАСИ   МИКОЛАЇВ 16:00  31.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:25
29.07.21
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  35.50 грн. БАЗ 28У продажу
09:28
29.07.21
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  196.10 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:30
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:50  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
09:35
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  154.60 грн. ПАЗ-24У продажу
09:40
29.07.21
КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.)   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:50  2005.00 грн. ИК-250У продажу
10:00
29.07.21
КРИВИЙ РІГ   ЩЕЦИН 12:00  829.10 грн. МЕРСЕДЕС Б.50У продажу
10:05
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЬВІВ 23:00  1205.90 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УЖГОРОД# 03:50  2005.00 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ 20:20  184.50 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20  106.70 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20  30.40 грн. СЕТРА-50У продажу
10:10
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   БІЛА ЦЕРКВА 14:23  196.10 грн. БАЗ 29У продажу
10:30
29.07.21
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  22.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
29.07.21
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  116.30 грн. ИВЕКО-18У продажу
10:55
29.07.21
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 13:45  34.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
10:58
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  39.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:10
29.07.21
ЧЕРКАСИ   КРОПИВНИЦЬКИЙ(КІРОВОГРАД) 13:30  139.70 грн. БОГДАН-27У продажу
11:15
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  350.30 грн. ПАЗ-50У продажу
11:15
29.07.21
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:50  32.50 грн. БОГДАН-25У продажу
11:18
29.07.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 13:30  28.50 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:35
29.07.21
ЧЕРКАСИ   ВІННИЦЯ 1 19:25  41.70 грн. ИВЕКО-47У продажу
11:45
29.07.21
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  62.90 грн. БОГДАН-26У продажу
11:54
29.07.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  253.90 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
12:05
29.07.21
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА" 12:45  34.40 грн. БАЗ 29У продажу
12:20
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОРСУНЬ 13:24  200.70 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
12:30
29.07.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 16:30  50.90 грн. БАЗ 26У продажу
12:50
29.07.21
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.) 13:45  137.50 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
13:00
29.07.21
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  33.50 грн. БАЗ 28У продажу
13:00
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 14:00  33.10 грн. ПАЗ-24У продажу
13:15
29.07.21
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  22.60 грн. ИВЕКО-18У продажу
13:25
29.07.21
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  107.20 грн. БАЗ 26У продажу
13:35
29.07.21
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  103.70 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:38
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  34.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:48
29.07.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  249.80 грн. БАЗ 28У продажу
14:00
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА"   КОМАРІВКА# 16:14  98.50 грн. БАЗ 29У продажу
14:10
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  228.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:15
29.07.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 18:25  86.50 грн. БАЗ 26У продажу
14:53
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 16:50  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
29.07.21
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  28.50 грн. MAN-30У продажу
15:10
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА"   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  151.40 грн. БОГДАН-25У продажу
15:10
29.07.21
СТЕБЛЕВ#   ЧЕРКАСИ АС-2 15:45  99.90 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:14
29.07.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  79.20 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:25
29.07.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  271.80 грн. БАЗ 28У продажу
15:35
29.07.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  116.00 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
15:40
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЕБЕДИН ЗАВОД 17:00  142.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
15:40
29.07.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:35  181.60 грн. БАЗ 25У продажу
16:08
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  39.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
29.07.21
КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.)   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 19:30  271.80 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
16:15
29.07.21
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  139.40 грн. БОГДАН-27У продажу
16:20
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  28.50 грн. ПАЗ-24У продажу
16:32
29.07.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  39.70 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
29.07.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ПАЛЬЧИК 19:59  34.40 грн. БАЗ 29У продажу
17:09
29.07.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  182.80 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:15
29.07.21
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  228.70 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  22.60 грн. ПАЗ-50У продажу
17:20
29.07.21
ЧЕРКАСИ   НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 20:15 грн. БОГДАН-26У продажу
17:30
29.07.21
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17 грн. MAN-30У продажу
17:30
29.07.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00 грн. ПАЗ-3205У продажу