Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 100%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 94%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 85%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 100%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 94%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 90%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
09:05 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 68%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Корсунь Черкаси БОГДАН-27 Ежедневно 87%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 63%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
10:20 Золотоноша Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 77%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 87%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 43%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 100%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 93%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 100%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно СРПТ-нет 100%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 СРПТ 100%
12:20 Черкаси Корсунь БОГДАН-27 Ежедневно 87%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 94%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 100%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 74%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 94%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 83%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 97%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 74%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 88%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 96%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 89%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 100%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 93%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 83%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
15:25 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 23%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 83%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 97%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 90%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 93%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 67%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 93%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 100%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 100%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 38%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 23%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 100%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 17%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 93%
18:35 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 83%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
18:45 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 100%
19:10 Черкаси Шевченкове# МИЦУБИСИ-30 ПНВТСРЧТВС С 21 .04 .19 95%
19:15 Умань Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 19 .04 .19 93%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 83%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:34
09.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
06:50
09.12.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:25  30.40 грн. БАЗ 28У продажу
06:50
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  32.70 грн. ПАЗ-24У продажу
07:10
09.12.19
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 07:40  37.00 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
07:20
09.12.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 08:10  32.70 грн. МЕРСЕДЕС-22Вiдмiнено
07:30
09.12.19
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  27.70 грн. ПАЗ-50У продажу
07:30
09.12.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:55  32.10 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
08:20
09.12.19
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  29.90 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:24
09.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:28
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:35
09.12.19
ЛИСЯНКА   ЧЕРКАСИ 09:05  29.80 грн. БАЗ 29У продажу
09:05
09.12.19
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  37.00 грн. БАЗ 28У продажу
09:05
09.12.19
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  34.50 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:25
09.12.19
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  30.40 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
09.12.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ 10:15  29.80 грн. ФОЛЬКСВАГЕНУ продажу
09:35
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  26.90 грн. ПАЗ-24У продажу
10:15
09.12.19
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 10:45  27.60 грн. БАЗ 25У продажу
10:45
09.12.19
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  29.40 грн. ИВЕКО-18У продажу
10:58
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
09.12.19
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  30.40 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
11:05
09.12.19
КОЛОДИСТЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:25  36.30 грн. ГАЗЕЛЬ-13У продажу
11:15
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  21.70 грн. ПАЗ-50У продажу
11:45
09.12.19
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:54
09.12.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 12:25  32.10 грн. БАЗ 28Вiдмiнено
11:54
09.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
12:00
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 12:39  32.70 грн. ПАЗ-24У продажу
12:20
09.12.19
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  25.20 грн. ЕТАЛОНУ продажу
13:00
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  26.90 грн. ПАЗ-24У продажу
13:25
09.12.19
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  31.80 грн. БАЗ 26У продажу
13:35
09.12.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  32.10 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:38
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
14:10
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  27.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:55
09.12.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  38.70 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
09.12.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  227.70 грн. MAN-30Затримка
15:14
09.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:25
09.12.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  32.70 грн. МЕРСЕДЕС-22Вiдмiнено
16:15
09.12.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  38.70 грн. ІВЕКО-24У продажу
16:15
09.12.19
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  29.90 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
09.12.19
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  28.70 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  26.90 грн. ПАЗ-24У продажу
16:35
09.12.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  31.80 грн. БАЗ 28У продажу
17:09
09.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:15
09.12.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  38.70 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  27.70 грн. ПАЗ-50У продажу
17:30
09.12.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  227.70 грн. MAN-30Затримка
17:30
09.12.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
17:50
09.12.19
ЧЕРКАСИ АС-2   КОРСУНЬ 19:12  58.50 грн. МЕРСЕДЕС-22Вiдмiнено
18:35
09.12.19
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  31.80 грн. СЕТРАУ продажу
18:35
09.12.19
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 19:05  25.20 грн. ЕТАЛОНУ продажу
18:45
09.12.19
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  38.70 грн. ФОЛЬКСВАГЕНУ продажу
18:45
09.12.19
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 19:30  34.50 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
18:59
09.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 19:28  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
19:15
09.12.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 19:45  32.40 грн. БАЗ 28У продажу
19:20
09.12.19
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  30.40 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
06:34
10.12.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу