Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:10 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 0%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 96%
07:20 Запоріжжя Слупськ BOVE-49 Ежедневно 97%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:50 Черкаси Ас-2 Хеб ВОЛЬВО-60 Ежедневно 50%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
07:55 Черкаси Ас"Дашковича" Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:55 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 90%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:28 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 90%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Кривий Ріг Ковель# МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 09 .09 .20 100%
10:00 Кривий Ріг Щецин МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 19 .08 .20 53%
10:00 Кривий Ріг Щецин МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 18 .08 .20 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Через деньПС С 18 .02 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Ужгород# СЕТРА-50 Ежедневно 50%
10:05 Черкаси Ас-2 Львів СЕТРА-50 Через деньПС С 18 .02 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС С 18 .01 .21 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Через деньПС С 18 .01 .21 100%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 70%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 87%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 97%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 100%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 89%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 94%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 97%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
12:05 Комарівка# Черкаси Ас"Дашковича" БАЗ 29 Ежедневно 100%
12:20 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 90%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 75%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 87%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 81%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 81%
13:55 Черкаси Дніпро Ав(Дніпропетровськ Ав) МЕРСЕДЕС-18 ПНСРПТВС 89%
14:00 Черкаси Ас"Дашковича" Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 100%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 93%
14:25 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 68%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 97%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 96%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 81%
15:25 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 87%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 40%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 80%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 ПТСБВС 62%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 97%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 78%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 75%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 85%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 96%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 97%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 90%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 98%
17:25 Золотоноша Ягодин# МЕРСЕДЕС-23 СР 50%
17:25 Золотоноша Варшава МЕРСЕДЕС-23 ПТ 100%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 80%
17:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 87%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 94%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 93%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
08:20
16.04.21
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  26.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:24
16.04.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  23.50 грн. ПАЗ-30У продажу
08:25
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  191.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
08:28
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  17.60 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:55
16.04.21
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:05
16.04.21
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
09:25
16.04.21
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  27.10 грн. БАЗ 28У продажу
09:28
16.04.21
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:30
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:50  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
09:35
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  28.70 грн. ПАЗ-24У продажу
09:40
16.04.21
КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.)   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:50  150.30 грн. ИК-250У продажу
10:00
16.04.21
КРИВИЙ РІГ   ЩЕЦИН 12:00  1750.00 грн. МЕРСЕДЕС Б.50Затримка
10:05
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЬВІВ 23:00  824.80 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   УЖГОРОД# 03:50  1201.60 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ 20:20  2000.00 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20  180.20 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20  24.30 грн. СЕТРА-50У продажу
10:10
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   БІЛА ЦЕРКВА 14:23  102.40 грн. БАЗ 29У продажу
10:15
16.04.21
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 10:45  26.10 грн. БАЗ 25У продажу
10:30
16.04.21
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  17.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
16.04.21
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  35.10 грн. ИВЕКО-18У продажу
10:58
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  112.00 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
16.04.21
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  29.40 грн. БОГДАН-25У продажу
11:10
16.04.21
ЧЕРКАСИ   КРОПИВНИЦЬКИЙ(КІРОВОГРАД) 13:30  135.40 грн. БОГДАН-27У продажу
11:15
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  346.00 грн. ПАЗ-50У продажу
11:18
16.04.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 13:30  28.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:35
16.04.21
ЧЕРКАСИ   ВІННИЦЯ 1 19:25  23.50 грн. ИВЕКО-47У продажу
11:45
16.04.21
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  37.40 грн. БОГДАН-26У продажу
11:54
16.04.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  58.60 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
12:05
16.04.21
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА" 12:45  249.60 грн. БАЗ 29У продажу
12:20
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КОРСУНЬ 13:24  28.70 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
12:30
16.04.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 16:30  191.80 грн. БАЗ 26У продажу
13:00
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  45.90 грн. ПАЗ-24У продажу
13:00
16.04.21
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  133.20 грн. БАЗ 28У продажу
13:00
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 14:00  28.50 грн. ПАЗ-24У продажу
13:15
16.04.21
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  28.80 грн. ИВЕКО-18У продажу
13:25
16.04.21
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  17.60 грн. БАЗ 26У продажу
13:35
16.04.21
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  102.90 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:38
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  303.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:48
16.04.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  99.40 грн. БАЗ 28У продажу
13:55
16.04.21
ЧЕРКАСИ   ДНІПРО АВ(ДНІПРОПЕТРОВСЬК АВ) 19:40  29.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
14:00
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС"ДАШКОВИЧА"   КОМАРІВКА# 16:14  245.50 грн. БАЗ 29У продажу
14:10
16.04.21
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  223.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:15
16.04.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 18:25  94.20 грн. БАЗ 26У продажу
14:55
16.04.21
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  82.20 грн. MAN-30У продажу
15:00
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 17:00  23.50 грн. БАЗ 28У продажу
15:10
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  147.10 грн. БОГДАН-25У продажу
15:14
16.04.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  204.70 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:25
16.04.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  31.50 грн. БАЗ 28У продажу
15:25
16.04.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:30  95.60 грн. БАЗ 25У продажу
15:25
16.04.21
СТЕБЛЕВ#   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  74.90 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:35
16.04.21
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  111.70 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
15:40
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЕБЕДИН ЗАВОД 17:00  138.50 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:08
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  30.80 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
16.04.21
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  261.20 грн. БОГДАН-27У продажу
16:15
16.04.21
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  135.10 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:32
16.04.21
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  23.50 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
16.04.21
ЧЕРКАСИ АС-2   ЯМПІЛЬ(КАТЕРИНОПІЛЬ) 20:05 грн. БАЗ 29У продажу
17:09
16.04.21
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу