|
|

Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 93%
06:50 Олександрія Київ "Видубичі" ЕТАЛОН-29 ПТСБПН 36%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 71%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
07:15 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 97%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 84%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 26 Ежедневно 100%
07:55 Сміла Ас-3(Шевч) Черкаси Ас-2 БОГДАН 26 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 97%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 87%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 100%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 94%
08:25 Потоки Черкаси БОГДАН-25 Ежедневно 65%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
08:55 Чигирин Умань ЕТАЛОН-25 Ежедневно СР-нет 81%
09:00 Черкаси Умань БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 32%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:10 Черкаси Миколаїв МАН-32 Ежедневно 68%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" НЕОПЛАН-47 Ежедневно 97%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 97%
09:45 Сміла Ас-3(Шевч) Черкаси Ас-2 БОГДАН 26 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 88%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:20 Золотоноша Умань БОГДАН-25 Ежедневно 97%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 87%
10:45 Канів Черкаси ПАЗ-28 Ежедневно 100%
10:50 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-17 Ежедневно 58%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 100%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 31%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
11:30 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИК-250 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 97%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 97%
11:54 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 94%
12:10 Черкаси Потоки БОГДАН-25 Ежедневно 65%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 97%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 100%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 78%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 СБ С 23 .06 .18 --
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 94%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
13:15 Черкаси Канів ПАЗ-28 Ежедневно 97%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 93%
13:25 Кривий Ріг Брест МЕРСЕДЕС-50 ВТПТВС 50%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 97%
13:35 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 94%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 95%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
13:50 Сміла Ас-3(Шевч) Пастирське ПАЗ-24 ВТВС 100%
13:55 Сміла Ас-3(Шевч) Черкаси Ас-2 БОГДАН 26 Ежедневно 95%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 91%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 98%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 89%
14:35 Миколаїв Черкаси МАН-32 Ежедневно 73%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 78%
14:45 Херсон Київ 1 БАЗ 28 ПТВС 100%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 97%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 90%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 100%
15:15 Сміла Ас-3(Шевч) Черкаси Ас-2 БОГДАН 26 Ежедневно С 03 .05 .10 90%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно 83%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
16:05 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 78%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 89%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 93%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 83%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 97%
16:20 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ВС 0%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
16:35 Київ "Видубичі" Олександрія ЕТАЛОН-29 ПТСБПН 31%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 97%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 97%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ВС 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик ЛАЗ-697 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) ЛАЗ-697 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 100%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська НЕОПЛАН-47 Ежедневно 84%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-26 Ежедневно 97%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 95%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 93%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 31%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 100%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 100%
17:45 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 26 ВС 100%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 89%
17:55 Умань Чигирин БАЗ 25 Ежедневно СР-нет 81%
18:05 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-17 Ежедневно 57%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 38%
18:15 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 97%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИК-250 Через деньПС 100%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-14 ПТСБВС 100%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПТ 100%
19:00 Київ "Видубичі" Черкаси БАЗ 28 ПТВС 0%
19:10 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТСБВС 85%
19:15 Умань Черкаси БОГДАН-25 ПТСБВС 100%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно ПНВТСРЧТ-нет 92%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:30
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   УМАНЬ 10:00  160.52 грн. БАЗ 28У продажу
06:30
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  36.93 грн. ПАЗ-24У продажу
06:50
18.06.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:25  26.95 грн. БАЗ 28У продажу
06:50
18.06.18
ОЛЕКСАНДРІЯ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 10:15  143.82 грн. МЕРСЕДЕС-22Затримка
07:00
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:10  159.60 грн. БАЗ 28У продажу
07:10
18.06.18
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 07:40  32.68 грн. БАЗ 28У продажу
07:15
18.06.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 11:02  204.15 грн. MAN-30У продажу
07:20
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:30  159.60 грн. МЕРСЕДЕС-20У продажу
07:30
18.06.18
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
07:30
18.06.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:55  26.95 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
07:35
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-3   МОНАСТИРИЩЕ 13:35  197.31 грн. БАЗ 28У продажу
07:40
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ЖАШКІВ 11:15  159.60 грн. БАЗ 26У продажу
07:55
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ЧЕРКАСИ АС-2 08:55  28.15 грн. БОГДАН 26У продажу
07:55
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КОМАРІВКА# 10:05  79.78 грн. ПАЗ 24У продажу
07:55
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 11:20  159.60 грн. БАЗ 28У продажу
08:05
18.06.18
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 14:05  211.01 грн. БАЗ 28У продажу
08:20
18.06.18
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  25.76 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:24
18.06.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  19.70 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:25
18.06.18
ПОТОКИ   ЧЕРКАСИ 09:05  28.09 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
08:25
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  159.60 грн. БОГДАН-27У продажу
08:28
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  15.17 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:30
18.06.18
ЧЕРКАСИ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 12:50  164.49 грн. БАЗ 28У продажу
08:35
18.06.18
ЛИСЯНКА   ЧЕРКАСИ 09:05  26.95 грн. БАЗ 29У продажу
08:55
18.06.18
ЧИГИРИН   УМАНЬ 12:20  159.60 грн. ЕТАЛОН-25У продажу
09:00
18.06.18
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 12:00  179.48 грн. ІВЕКОУ продажу
09:05
18.06.18
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  29.10 грн. ПАЗ 24Вiдмiнено
09:05
18.06.18
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  32.68 грн. БАЗ 28У продажу
09:10
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МИКОЛАЇВ 16:00  271.00 грн. БАЗ 25У продажу
09:15
18.06.18
ДОЛИНСЬКА   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:00  123.51 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
09:25
18.06.18
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  32.46 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:50  159.60 грн. БАЗ 28У продажу
09:35
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  23.76 грн. ПАЗ-24У продажу
09:40
18.06.18
КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.)   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:50  131.85 грн. ИК-250У продажу
09:45
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ЧЕРКАСИ АС-2 10:40  28.15 грн. БОГДАН 26У продажу
10:00
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ХРИСТИНІВКА 14:10  207.95 грн. ФОЛЬКСВАГ-20У продажу
10:04
18.06.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 10:48  19.70 грн. НЕОПЛАН-47ЖТимчасово не курсує
10:10
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   БІЛА ЦЕРКВА 14:23  164.49 грн. БАЗ 29У продажу
10:20
18.06.18
ЗОЛОТОНОША   УМАНЬ 13:45  163.72 грн. БАЗ 25У продажу
10:30
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  77.45 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
18.06.18
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  24.43 грн. ПАЗ-28У продажу
10:50
18.06.18
КРИВИЙ РІГ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:39  176.74 грн. МЕРСЕДЕС-17У продажу
10:58
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  15.17 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
18.06.18
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  27.54 грн. ПАЗ 24У продажу
11:05
18.06.18
КОЛОДИСТЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:25  32.68 грн. ГАЗЕЛЬ-13У продажу
11:15
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  18.24 грн. ПАЗ-50У продажу
11:18
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 13:30  113.94 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:30
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 12:40  41.32 грн. ПАЗ-24У продажу
11:35
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ВІННИЦЯ 1 19:25  315.20 грн. СЕТРАУ продажу
11:45
18.06.18
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  26.95 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
11:54
18.06.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 12:25  26.95 грн. БАЗ 28У продажу
11:54
18.06.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  19.70 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
12:10
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ПОТОКИ 15:30  119.44 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
12:20
18.06.18
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  22.95 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
12:20
18.06.18
КРИВИЙ РІГ   ЧЕРКАСИ 12:50  23.95 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
12:30
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 16:30  207.95 грн. БАЗ 26У продажу
12:55
18.06.18
КИЇВ 1   ХЕРСОН 20:45  250.98 грн. БАЗ 28У продажу
13:00
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  23.76 грн. ПАЗ-24У продажу
13:00
18.06.18
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  160.52 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
13:15
18.06.18
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  110.37 грн. ІВЕКО-20У продажу
13:25
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 16:50  160.52 грн. БОГДАН-26У продажу
13:25
18.06.18
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  26.76 грн. БАЗ 26У продажу
13:35
18.06.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  26.95 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:35
18.06.18
ЧЕРКАСИ   КОМАРІВКА# 15:49  79.78 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
13:38
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  15.17 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:42
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 17:30  207.95 грн. БАЗ 26У продажу
13:48
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  92.91 грн. БАЗ 28У продажу
13:50
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 17:40  217.43 грн. БАЗ 26Вiдмiнено
13:55
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ЧЕРКАСИ АС-2 14:45  28.15 грн. БОГДАН 26У продажу
14:05
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 16:10  96.74 грн. БАЗ 25У продажу
14:10
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
14:11
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ЛИСЯНКА 16:23  100.55 грн. БАЗ 26У продажу
14:15
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 18:15  217.43 грн. БАЗ 26У продажу
14:35
18.06.18
МИКОЛАЇВ   ЧЕРКАСИ 15:05  25.03 грн. БАЗ 25У продажу
14:35
18.06.18
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 20:10  207.32 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
14:55
18.06.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  28.70 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
18.06.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  204.15 грн. MAN-30У продажу
15:00
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 17:00  85.26 грн. БАЗ 28У продажу
15:10
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  63.70 грн. ПАЗ 24У продажу
15:14
18.06.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  19.70 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:15
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ЧЕРКАСИ АС-2 16:35  28.15 грн. БОГДАН 26У продажу
15:25
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  123.50 грн. БАЗ 28У продажу
15:25
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:30  217.43 грн. БАЗ 25У продажу
15:35
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  81.43 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
15:40
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЕБЕДИН ЗАВОД 17:00  71.76 грн. ПАЗ 24Вiдмiнено
16:08
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  100.55 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  160.52 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
16:15
18.06.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  32.30 грн. БОГДАН-27У продажу
16:15
18.06.18
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  25.76 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
18.06.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  28.70 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  23.76 грн. ПАЗ-24У продажу
16:32
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  217.43 грн. БАЗ 26У продажу
16:35
18.06.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  26.63 грн. БАЗ 26У продажу
16:35
18.06.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ОЛЕКСАНДРІЯ 18:55  136.65 грн. МЕРСЕДЕС-20Затримка
16:40
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 17:49  41.32 грн. ПАЗ-24У продажу
16:45
18.06.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 21:15  207.95 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ПАЛЬЧИК 19:59  123.50 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
17:09
18.06.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  19.70 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:10
18.06.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ДОЛИНСЬКА 20:25  111.25 грн. МЕРСЕДЕС-21Затримка
17:15
18.06.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  32.30 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
17:20
18.06.18
ЧЕРКАСИ   НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 20:15  152.18 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
17:20
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
17:20
18.06.18
КРИВИЙ РІГ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 20:35  176.74 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:23
18.06.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОДИСТЕ# 20:00  113.94 грн. ГАЗЕЛЬ-13У продажу
17:25
18.06.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 20:30  133.06 грн. БАЗ 28У продажу
17:30
18.06.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  204.15 грн. MAN-30У продажу
17:30
18.06.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  15.17 грн. ПАЗ-3205У продажу
17:55
18.06.18
УМАНЬ   ЧИГИРИН 20:20  86.13 грн. БАЗ 25У продажу
18:05
18.06.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 22:00  185.96 грн. МЕРСЕДЕС-17У продажу
18:15
18.06.18
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 18:45  22.95 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
07:15
19.06.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 11:02  204.15 грн. MAN-30У продажу
07:30
19.06.18
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу