Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:10 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 ПТВСПН 100%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 94%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
07:20 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
08:25 Потоки Черкаси РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 91%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 97%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
08:55 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Львів СЕТРА-50 Через деньПС С 10 .07 .20 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС С 30 .07 .20 100%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
10:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 96%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 100%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 ПНСРПТ 100%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 100%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 100%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 100%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
12:05 Черкаси Потоки РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 83%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 94%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 80%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 93%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 97%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 97%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 90%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 92%
13:55 Черкаси Дніпро Ав(Дніпропетровськ Ав) МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 96%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 100%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 97%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 ПТВСПН 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 97%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:25 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 55%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 100%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 ПТСБВС 100%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 93%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 93%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 100%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# МЕРСЕДЕС-20 ПНСРПТ 100%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 85%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 100%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 100%
17:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
18:35 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 90%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 100%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
18:45 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 100%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 100%
19:15 Київ "Видубичі" Кам'янка (Черк.) ИК-250 Ежедневно 100%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 97%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:30
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   УМАНЬ 10:00  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
06:47
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОМАРІВКА# 09:35  85.70 грн. ЕТАЛОН-29У продажу
07:20
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:30  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
07:30
09.08.20
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
07:35
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-3   МОНАСТИРИЩЕ 13:35  238.10 грн. БАЗ 28У продажу
07:40
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЖАШКІВ 11:15  191.80 грн. БАЗ 25У продажу
07:55
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 11:20  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
08:05
09.08.20
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 14:05  222.50 грн. БАЗ 28У продажу
08:20
09.08.20
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  26.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:25
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  191.80 грн. БОГДАН-27У продажу
08:28
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:30
09.08.20
ЧЕРКАСИ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 12:50  161.20 грн. БАЗ 28У продажу
08:55
09.08.20
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:05
09.08.20
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
09:25
09.08.20
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  27.10 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:50  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
09:35
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
09:40
09.08.20
КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.)   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:50  150.30 грн. ИК-250У продажу
10:05
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЬВІВ 23:00  824.80 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ 20:20  1650.00 грн. СЕТРА-50У продажу
10:10
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   БІЛА ЦЕРКВА 14:23  180.20 грн. БАЗ 29У продажу
10:15
09.08.20
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 10:45  24.30 грн. БАЗ 25У продажу
10:30
09.08.20
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  88.00 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
09.08.20
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  26.10 грн. ИВЕКО-18У продажу
10:58
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
09.08.20
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  27.10 грн. БОГДАН-25У продажу
11:10
09.08.20
ЧЕРКАСИ   КРОПИВНИЦЬКИЙ(КІРОВОГРАД) 13:30  112.00 грн. БОГДАН-27У продажу
11:15
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  17.70 грн. ПАЗ-50У продажу
11:35
09.08.20
ЧЕРКАСИ   ВІННИЦЯ 1 19:25  346.00 грн. ИВЕКО-47У продажу
11:45
09.08.20
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  27.90 грн. БОГДАН-26У продажу
12:20
09.08.20
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  21.90 грн. БАЗ 29У продажу
12:55
09.08.20
КРИВИЙ РІГ   МОСКВА 12:00  800.00 грн. СКАНІЯ-51У продажу
13:00
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
13:00
09.08.20
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
13:15
09.08.20
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  133.20 грн. ИВЕКО-18У продажу
13:25
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 16:50  191.80 грн. БОГДАН-26У продажу
13:30
09.08.20
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 17:30  253.50 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:32
09.08.20
ЧЕРКАСИ   КОМАРІВКА# 16:05  85.70 грн. БАЗ 29У продажу
13:35
09.08.20
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  28.80 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:38
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:55
09.08.20
ЧЕРКАСИ   ДНІПРО АВ(ДНІПРОПЕТРОВСЬК АВ) 19:40  303.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
14:10
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:55
09.08.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
09.08.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  223.70 грн. MAN-30У продажу
15:10
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  68.40 грн. БОГДАН-25У продажу
15:25
09.08.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  147.10 грн. БАЗ 28У продажу
15:25
09.08.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:30  204.70 грн. БАЗ 25У продажу
15:25
09.08.20
СТЕБЛЕВ#   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  29.40 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:35
09.08.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  95.60 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
15:40
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЕБЕДИН ЗАВОД 17:00  74.90 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:08
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  111.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  147.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
09.08.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  35.40 грн. БОГДАН-27У продажу
16:20
09.08.20
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  25.40 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
16:35
09.08.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  28.50 грн. БАЗ 26У продажу
16:45
09.08.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:55  261.20 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЯМПІЛЬ(КАТЕРИНОПІЛЬ) 20:05  135.10 грн. БАЗ 29Затримка
17:15
09.08.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
09.08.20
ЧЕРКАСИ   НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 20:15  176.70 грн. БОГДАН-26У продажу
17:20
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
17:20
09.08.20
КРИВИЙ РІГ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 20:35  230.70 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:30
09.08.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  223.70 грн. MAN-30У продажу
17:30
09.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
17:50
09.08.20
ЧЕРКАСИ АС-2   СТЕБЛЕВ# 19:35  74.30 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
18:35
09.08.20
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  28.50 грн. СЕТРАУ продажу
18:35
09.08.20
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 19:05  21.90 грн. БАЗ 29У продажу
18:45
09.08.20
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  35.40 грн. БАЗ 25У продажу
18:45
09.08.20
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 19:30  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
19:20
09.08.20
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  27.10 грн. БОГДАН-25У продажу
06:10
10.08.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:10  44.00 грн. ПАЗ-24У продажу
06:34
10.08.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  25.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу