Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:10 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 0%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 ПТВСПН 100%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 85%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 39%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 89%
07:20 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 97%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:25 Потоки Черкаси РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 33%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
08:55 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 97%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 94%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Корсунь Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 87%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Кривий Ріг Ковель# МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 09 .09 .20 94%
10:00 Кривий Ріг Щецин МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 19 .08 .20 64%
10:00 Кривий Ріг Щецин МЕРСЕДЕС Б.50 Через деньПС С 18 .08 .20 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Через деньПС С 29 .08 .20 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Ужгород# СЕТРА-50 Через деньПС С 29 .08 .20 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Львів СЕТРА-50 Ежедневно 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег СЕТРА-50 Через деньПС С 14 .09 .20 100%
10:05 Черкаси Ас-2 Колобжег# СЕТРА-50 Ежедневно 90%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 92%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
10:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 96%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 97%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 ПНСРПТ 86%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 100%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 85%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 100%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 100%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
12:05 Черкаси Потоки РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 35%
12:10 Черкаси Корсунь МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 87%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 97%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 95%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 98%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 100%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 90%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:35 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 81%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 93%
13:55 Черкаси Дніпро Ав(Дніпропетровськ Ав) МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 87%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 55%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 83%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 ПТВСПН 100%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 87%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 87%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 97%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 92%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 97%
15:25 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 97%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 45%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 97%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 100%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 ПТСБВС 93%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 42%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ВС 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 92%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 98%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 93%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 100%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# МЕРСЕДЕС-20 ПНСРПТ 85%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 83%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 60%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 67%
17:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 94%
18:15 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 79%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 100%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
07:55
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОМАРІВКА# 10:05  85.70 грн. ЕТАЛОН-29У продажу
07:55
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 11:20  191.80 грн. БАЗ 28На платформi   (прибув 07:48)
08:05
31.10.20
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 14:05  222.50 грн. БАЗ 28У продажу
08:20
31.10.20
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  26.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:25
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  191.80 грн. БОГДАН-27У продажу
08:25
31.10.20
ПОТОКИ   ЧЕРКАСИ 09:00  27.90 грн. РУТА-20У продажу
08:28
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:30
31.10.20
ЧЕРКАСИ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 12:50  161.20 грн. БАЗ 28У продажу
08:55
31.10.20
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:05
31.10.20
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
09:25
31.10.20
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  27.10 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:50  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
31.10.20
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ 09:55  25.10 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:35
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
09:40
31.10.20
КАМ'ЯНКА (ЧЕРК.)   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:50  150.30 грн. ИК-250У продажу
10:00
31.10.20
КРИВИЙ РІГ   ЩЕЦИН 12:00  1650.00 грн. МЕРСЕДЕС Б.50У продажу
10:00
31.10.20
КРИВИЙ РІГ   КОВЕЛЬ# 21:10  747.00 грн. МЕРСЕДЕС Б.50У продажу
10:05
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЬВІВ 23:00  824.80 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ 20:20  1850.00 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20  180.20 грн. СЕТРА-50У продажу
10:10
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   БІЛА ЦЕРКВА 14:23  88.00 грн. БАЗ 29У продажу
10:30
31.10.20
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  26.10 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
31.10.20
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  74.30 грн. ИВЕКО-18У продажу
10:50
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   СТЕБЛЕВ# 12:35  14.10 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
10:58
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  27.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
31.10.20
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  112.00 грн. БОГДАН-25У продажу
11:10
31.10.20
ЧЕРКАСИ   КРОПИВНИЦЬКИЙ(КІРОВОГРАД) 13:30  17.70 грн. БОГДАН-27У продажу
11:15
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  135.40 грн. ПАЗ-50У продажу
11:18
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 13:30  382.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:35
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ВІННИЦЯ 1 19:25  27.90 грн. СЕТРАУ продажу
11:45
31.10.20
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  131.30 грн. БОГДАН-26У продажу
12:05
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ПОТОКИ 12:35  58.60 грн. РУТА-20У продажу
12:10
31.10.20
ЧЕРКАСИ   КОРСУНЬ 13:15  21.90 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
12:20
31.10.20
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  22.90 грн. БАЗ 29У продажу
13:00
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  191.80 грн. ПАЗ-24У продажу
13:00
31.10.20
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  39.00 грн. БАЗ 28У продажу
13:00
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 14:00  133.20 грн. ПАЗ-24У продажу
13:15
31.10.20
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  191.80 грн. ИВЕКО-18У продажу
13:25
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 16:50  28.50 грн. БОГДАН-26У продажу
13:25
31.10.20
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  253.50 грн. БАЗ 26У продажу
13:30
31.10.20
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 17:30  28.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:35
31.10.20
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  85.70 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:35
31.10.20
ЧЕРКАСИ   КОМАРІВКА# 15:49  14.10 грн. БАЗ 29У продажу
13:38
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  102.90 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:48
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  303.40 грн. БАЗ 28У продажу
13:55
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ДНІПРО АВ(ДНІПРОПЕТРОВСЬК АВ) 19:40  23.70 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
14:10
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  223.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:55
31.10.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  94.20 грн. MAN-30У продажу
15:00
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 17:00  68.40 грн. БАЗ 28У продажу
15:10
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  147.10 грн. БОГДАН-25У продажу
15:25
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  29.40 грн. БАЗ 28У продажу
15:25
31.10.20
СТЕБЛЕВ#   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  95.60 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:35
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  74.90 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
15:40
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЕБЕДИН ЗАВОД 17:00  111.70 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:08
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  147.70 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
31.10.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  26.60 грн. БОГДАН-27У продажу
16:15
31.10.20
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  25.40 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
31.10.20
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  22.90 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  261.20 грн. ПАЗ-24У продажу
16:32
31.10.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  28.50 грн. БАЗ 26У продажу
16:35
31.10.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  135.10 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ПАЛЬЧИК 19:59  35.40 грн. БАЗ 29У продажу
17:15
31.10.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  176.70 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
31.10.20
ЧЕРКАСИ   НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 20:15  23.70 грн. БОГДАН-26У продажу
17:20
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  230.70 грн. ПАЗ-50У продажу
17:20
31.10.20
КРИВИЙ РІГ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 20:35  158.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:25
31.10.20
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 20:30  223.70 грн. БАЗ 28У продажу
17:30
31.10.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  14.10 грн. MAN-30У продажу
17:30
31.10.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  74.30 грн. ПАЗ-3205У продажу
17:50
31.10.20
ЧЕРКАСИ АС-2   СТЕБЛЕВ# 19:35  21.90 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
18:15
31.10.20
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 18:56  25.80 грн. БАЗ 29У продажу
18:35
31.10.20
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  44.00 грн. ИВЕКО-47У продажу
06:10
01.11.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:10  28.70 грн. ПАЗ-24У продажу
07:30
01.11.20
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  19.10 грн. ПАЗ-50У продажу
08:28
01.11.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  1655.00 грн. ПАЗ-3205У продажу
10:00
01.11.20
КРИВИЙ РІГ   ЩЕЦИН 12:00  829.10 грн. МЕРСЕДЕС Б.50У продажу
10:05
01.11.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ЛЬВІВ 23:00  1205.90 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
01.11.20
ЧЕРКАСИ АС-2   УЖГОРОД# 03:50 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
01.11.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20 грн. СЕТРА-50У продажу
10:05
01.11.20
ЧЕРКАСИ АС-2   КОЛОБЖЕГ# 20:20 грн. СЕТРА-50У продажу