Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
06:50 Олександрія Київ "Видубичі" ЕТАЛОН-29 ПТСБПН 64%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 87%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 90%
07:15 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 58%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 77%
07:20 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 88%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 26 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 90%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 61%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 90%
09:00 Черкаси Умань БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 0%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:10 Черкаси Миколаїв МАН-32 Ежедневно 65%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" НЕОПЛАН-47 Ежедневно 90%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 97%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 92%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:20 Золотоноша Умань БОГДАН-25 Ежедневно 68%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ПАЗ-28 Ежедневно 100%
10:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 88%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 100%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 92%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
11:30 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИК-250 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 94%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 100%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 65%
11:54 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 74%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 87%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 100%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 89%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ПАЗ-28 Ежедневно 100%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
13:25 Марганець Брест МЕРСЕДЕС-50 ВТПТВС 57%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 100%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:35 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 81%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 90%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
13:50 Сміла Ас-3(Шевч) Пастирське ПАЗ-24 ВТВС 100%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 90%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 90%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 100%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 90%
14:35 Миколаїв Черкаси МАН-32 Ежедневно 65%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 90%
14:45 Херсон Київ 1 БАЗ 28 ПТВС 90%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 58%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 100%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 65%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно 68%
15:25 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 88%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
15:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 СБ С 23 .06 .18 40%
16:05 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 50%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 100%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 100%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 94%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:35 Київ "Видубичі" Олександрія ЕТАЛОН-29 ПТСБПН 64%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ВС 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик ЛАЗ-697 Ежедневно ПТВС-нет 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 65%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська НЕОПЛАН-47 Ежедневно 87%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-26 Ежедневно 97%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 97%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 97%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 95%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 92%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 81%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 92%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 55%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 89%
17:45 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 26 ВС 60%
17:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 82%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 36%
18:15 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 77%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 86%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИК-250 Через деньПС 89%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-14 ПТСБВС 87%
19:10 Черкаси Шевченкове# МИЦУБИСИ-30 ВС 67%
19:10 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТСБ 83%
19:15 Умань Черкаси БОГДАН-25 ПТСБВС 60%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно ПНВТСРЧТ-нет 93%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:30
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   УМАНЬ 10:00  160.52 грн. БАЗ 28У продажу
06:30
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  41.32 грн. ПАЗ-24У продажу
06:50
23.10.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:25  30.38 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
07:00
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:10  195.05 грн. БАЗ 28У продажу
07:10
23.10.18
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 07:40  36.99 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
07:15
23.10.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 11:02  204.15 грн. MAN-30Вiдмiнено
07:20
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:30  195.05 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
07:20
23.10.18
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 08:10  29.10 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
07:30
23.10.18
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
07:30
23.10.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:55  32.10 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
07:35
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-3   МОНАСТИРИЩЕ 13:35  241.36 грн. БАЗ 28У продажу
07:40
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ЖАШКІВ 11:15  195.05 грн. БАЗ 26У продажу
07:55
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КОМАРІВКА# 10:05  88.96 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
07:55
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 11:20  195.05 грн. БАЗ 28У продажу
08:05
23.10.18
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 14:05  225.80 грн. БАЗ 28У продажу
08:20
23.10.18
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  29.87 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:24
23.10.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:25
23.10.18
ПОТОКИ   ЧЕРКАСИ 09:05  28.09 грн. БОГДАН-25Вiдмiнено
08:25
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  195.05 грн. БОГДАН-27У продажу
08:28
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
08:35
23.10.18
ЛИСЯНКА   ЧЕРКАСИ 09:05  29.81 грн. БАЗ 29У продажу
09:00
23.10.18
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 12:00  218.20 грн. МЕРСЕДЕС-18Тимчасово не курсує
09:05
23.10.18
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  36.99 грн. БАЗ 28У продажу
09:10
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МИКОЛАЇВ 16:00  326.25 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:25
23.10.18
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  30.41 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:50  195.05 грн. БАЗ 28У продажу
09:35
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  25.95 грн. ПАЗ-24У продажу
10:00
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ХРИСТИНІВКА 14:10  252.93 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
10:04
23.10.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 10:48  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖВiдмiнено
10:20
23.10.18
ЗОЛОТОНОША   УМАНЬ 13:45  199.20 грн. БАЗ 28У продажу
10:30
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  91.34 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
23.10.18
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  24.43 грн. ІВЕКО-24У продажу
10:50
23.10.18
КРИВИЙ РІГ   КИЇВ "ВИДУБИЧІ" 13:39  176.74 грн. МЕРСЕДЕС-17Вiдмiнено
10:50
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КОРСУНЬ 12:10  51.68 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
10:58
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
23.10.18
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  30.41 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
11:15
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
11:18
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 13:30  138.68 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:30
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 12:40  45.71 грн. ПАЗ-24У продажу
11:35
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ВІННИЦЯ 1 19:25  349.27 грн. ИВЕКО-47У продажу
11:45
23.10.18
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  31.24 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:54
23.10.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 12:25  32.10 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
11:54
23.10.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
12:10
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ПОТОКИ 15:30  119.44 грн. БОГДАН-25Вiдмiнено
12:20
23.10.18
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  25.24 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
12:20
23.10.18
КРИВИЙ РІГ   ЧЕРКАСИ 12:50  25.76 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
12:30
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 16:30  252.93 грн. БАЗ 26У продажу
13:00
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  25.95 грн. ПАЗ-24У продажу
13:00
23.10.18
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  195.05 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:15
23.10.18
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  110.37 грн. ІВЕКО-24У продажу
13:25
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 16:50  195.05 грн. БОГДАН-26У продажу
13:25
23.10.18
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  31.79 грн. БАЗ 26У продажу
13:25
23.10.18
МАРГАНЕЦЬ   БРЕСТ 07:50  1004.00 грн. МЕРСЕДЕС-50У продажу
13:35
23.10.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  32.10 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:35
23.10.18
ЧЕРКАСИ   КОМАРІВКА# 15:49  88.96 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
13:38
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:42
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 17:30  252.93 грн. БАЗ 26У продажу
13:48
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  106.24 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:50
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ПАСТИРСЬКЕ 15:00  45.71 грн. ПАЗ-24У продажу
14:05
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 16:10  110.63 грн. БАЗ 25У продажу
14:10
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
14:11
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ЛИСЯНКА 16:23  112.63 грн. БАЗ 26У продажу
14:35
23.10.18
МИКОЛАЇВ   ЧЕРКАСИ 15:05  29.39 грн. БАЗ 26У продажу
14:35
23.10.18
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 20:10  225.80 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
14:55
23.10.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  28.70 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
23.10.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  204.15 грн. MAN-30Вiдмiнено
15:00
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 17:00  97.45 грн. БАЗ 28У продажу
15:10
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  71.74 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
15:14
23.10.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:25
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  150.39 грн. БАЗ 28У продажу
15:25
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:30  248.82 грн. БАЗ 25У продажу
15:25
23.10.18
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  29.10 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:35
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  98.86 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
16:08
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  115.03 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  150.96 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
23.10.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  38.73 грн. БОГДАН-27У продажу
16:15
23.10.18
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  29.87 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
23.10.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  28.70 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  25.95 грн. ПАЗ-24У продажу
16:32
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  264.52 грн. БАЗ 26У продажу
16:35
23.10.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  31.79 грн. БАЗ 26У продажу
16:40
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 17:49  45.71 грн. ПАЗ-24У продажу
16:45
23.10.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 21:15  252.93 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
23.10.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ПАЛЬЧИК 19:59  138.44 грн. БАЗ 26У продажу
17:09
23.10.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:15
23.10.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  38.73 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:20
23.10.18
ЧЕРКАСИ   НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 20:15  179.97 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:20
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
17:25
23.10.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 20:30  162.09 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
17:30
23.10.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  204.15 грн. MAN-30Вiдмiнено
17:30
23.10.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
18:05
23.10.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 22:00  185.96 грн. МЕРСЕДЕС-17Вiдмiнено
18:15
23.10.18
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 18:45  25.24 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
07:15
24.10.18
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 11:02  204.15 грн. MAN-30У продажу