Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 97%
06:50 Олександрія Київ "Видубичі" ЕТАЛОН-29 ПТСБПН 50%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 96%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 96%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
07:20 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 10%
07:20 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 97%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 97%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 84%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 97%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 71%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 84%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 87%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:10 Черкаси Миколаїв БАЗ 25 Ежедневно 68%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 65%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 94%
09:30 Корсунь Черкаси БОГДАН-27 Ежедневно 97%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 54%
10:04 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 0%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 97%
10:20 Золотоноша Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 97%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 97%
10:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 97%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 94%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 38%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 81%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 100%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 97%
11:54 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 35%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 68%
12:20 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно 100%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 84%
12:20 Черкаси Корсунь БОГДАН-27 Ежедневно 97%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 90%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 89%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 97%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 83%
13:25 Марганець Брест МЕРСЕДЕС-50 ВТПТВС 38%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
13:35 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 70%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 90%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 97%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 94%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 78%
14:35 Миколаїв Черкаси БАЗ 25 Ежедневно 67%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 100%
14:45 Херсон Київ 1 БАЗ 28 ПТВС 100%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 97%
14:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 СБ С 23 .06 .18 0%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 87%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 61%
15:15 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 97%
15:25 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно 80%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
16:05 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 67%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 100%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 93%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 83%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 87%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:35 Київ "Видубичі" Олександрія ЕТАЛОН-29 ПТСБПН 50%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 70%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ВС 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 65%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 63%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-26 Ежедневно 80%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 97%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 97%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 38%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 50%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 78%
17:45 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 26 ВС 50%
17:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 21%
18:15 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 63%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 88%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 86%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-14 ПТСБВС 100%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПТ 100%
19:10 Черкаси Шевченкове# МИЦУБИСИ-30 ВС 100%
19:10 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТСБ 100%
19:15 Умань Черкаси БАЗ 28 ПТСБВС 93%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно ПНВТСРЧТ-нет 93%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
12:20
15.12.18
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  21.94 грн. ЧАЗ-35У продажу
12:20
15.12.18
КРИВИЙ РІГ   ЧЕРКАСИ 12:50  22.46 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
12:20
15.12.18
ЧЕРКАСИ   КОРСУНЬ 13:30  61.93 грн. МЕРСЕДЕС-18На платформi   (прибув 12:13)
12:20
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 13:00  27.44 грн. ПАЗ-24У продажу
12:30
15.12.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 16:30  249.63 грн. БАЗ 26У продажу
12:55
15.12.18
КИЇВ 1   ХЕРСОН 20:45  308.98 грн. БАЗ 28У продажу
13:00
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  21.95 грн. ПАЗ-24У продажу
13:00
15.12.18
ЧЕРКАСИ   УМАНЬ 16:15  191.75 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:15
15.12.18
ЧЕРКАСИ   КАНІВ 17:00  133.22 грн. ИВЕКО-18У продажу
13:25
15.12.18
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 16:50  191.75 грн. БОГДАН-26У продажу
13:25
15.12.18
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 14:00  28.49 грн. БАЗ 26У продажу
13:30
15.12.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 17:30  253.46 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:35
15.12.18
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  28.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
13:35
15.12.18
ЧЕРКАСИ   КОМАРІВКА# 15:49  85.66 грн. ЧАЗ-35У продажу
13:38
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  13.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
13:48
15.12.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 15:23  102.94 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
14:10
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  22.51 грн. ПАЗ-50У продажу
14:35
15.12.18
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 20:10  222.50 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
14:35
15.12.18
МИКОЛАЇВ   ЧЕРКАСИ 15:05  26.09 грн. БАЗ 25У продажу
14:55
15.12.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  35.43 грн. ПАЗ-30У продажу
14:55
15.12.18
КРИВИЙ РІГ   МОСКВА 12:00  800.00 грн. СКАНІЯ-51Тимчасово не курсує
15:10
15.12.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  68.44 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
15:14
15.12.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  19.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖВiдмiнено
15:15
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 16:25  41.71 грн. ПАЗ-24У продажу
15:25
15.12.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:15  147.09 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
15:25
15.12.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 19:30  204.72 грн. БАЗ 25Вiдмiнено
15:25
15.12.18
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  25.80 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
15:35
15.12.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  95.56 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:08
15.12.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  111.73 грн. БАЗ 28У продажу
16:10
15.12.18
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  147.66 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
15.12.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  35.43 грн. БОГДАН-27У продажу
16:15
15.12.18
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  26.57 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
15.12.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  25.40 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  21.95 грн. ПАЗ-24У продажу
16:32
15.12.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  261.22 грн. БАЗ 26У продажу
16:35
15.12.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  28.49 грн. БАЗ 25У продажу
16:35
15.12.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ОЛЕКСАНДРІЯ 18:55  166.51 грн. ФОЛЬКСВАГЕНЗатримка
16:45
15.12.18
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 21:15  249.63 грн. БАЗ 26У продажу
16:55
15.12.18
ЧЕРКАСИ АС-2   ПАЛЬЧИК 19:59  135.14 грн. БАЗ 29У продажу
17:09
15.12.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  19.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖВiдмiнено
17:10
15.12.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ДОЛИНСЬКА 20:25  107.95 грн. МЕРСЕДЕС-18Затримка
17:15
15.12.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  35.43 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
15.12.18
ЧЕРКАСИ   НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 20:15  176.67 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:20
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  22.51 грн. ПАЗ-50У продажу
17:25
15.12.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 20:30  158.79 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
17:30
15.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  13.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
17:50
15.12.18
ЧЕРКАСИ АС-2   КОРСУНЬ 19:12  48.38 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
18:05
15.12.18
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 22:00  253.46 грн. МЕРСЕДЕС-17Вiдмiнено
18:10
15.12.18
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 19:35  95.56 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
18:15
15.12.18
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 18:45  21.94 грн. ЧАЗ-35У продажу
18:35
15.12.18
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  25.81 грн. ИВЕКО-47У продажу
18:45
15.12.18
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  35.43 грн. БАЗ 26У продажу
19:10
15.12.18
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 21:30  88.04 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
19:15
15.12.18
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 19:45  29.10 грн. БАЗ 28У продажу
19:20
15.12.18
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  27.11 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
06:30
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  41.32 грн. ПАЗ-24У продажу
06:50
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  31.44 грн. ПАЗ-24У продажу
07:30
16.12.18
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
08:24
16.12.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:28
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
10:58
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:15
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
11:54
16.12.18
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
12:20
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 13:00  31.44 грн. ПАЗ-24У продажу
13:25
16.12.18
МАРГАНЕЦЬ   БРЕСТ 07:50  1104.00 грн. МЕРСЕДЕС-50У продажу
13:38
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
14:10
16.12.18
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу