Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 80%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 63%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 81%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 81%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 62%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 81%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 77%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 76%
07:20 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 65%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 77%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 84%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 77%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 81%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 81%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 81%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 84%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 76%
08:25 Потоки Черкаси РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 77%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 81%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 87%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 81%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 76%
09:00 Черкаси Умань БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 52%
09:05 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 61%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 81%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 42%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 81%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 81%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 83%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 77%
10:05 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТПТ С 08 .01 .20 76%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 77%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 77%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 84%
10:35 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 81%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 77%
10:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 65%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 81%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 74%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 77%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 81%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 83%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 81%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 80%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 69%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 81%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 76%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно СРПТ-нет 86%
12:05 Черкаси Потоки РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 77%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 81%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 74%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 80%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 83%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 81%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 77%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 77%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 74%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 77%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 71%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 74%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 83%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 62%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 81%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 67%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 83%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 76%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 76%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 61%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 77%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 76%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 74%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 76%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 77%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 81%
15:25 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 77%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 52%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 65%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 81%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 81%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 83%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 81%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 83%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 77%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 81%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 80%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 74%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 82%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 76%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 42%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 74%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 74%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 83%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 81%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 77%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 82%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 81%
17:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 77%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 73%
18:35 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 71%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 75%
18:40 Львів Кременчук BOVE-49 Ежедневно 42%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 81%
18:45 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 65%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 76%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 71%
19:30 Умань Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 19 .04 .19 81%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу