Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 74%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 100%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 100%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 81%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
07:20 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 87%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 93%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 100%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 90%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 92%
08:25 Потоки Черкаси Ас"Дашковича" БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 94%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 90%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Корсунь Черкаси БОГДАН-27 Ежедневно 100%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 56%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 97%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно 88%
10:20 Золотоноша Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 87%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 42%
10:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 87%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 97%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 57%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 91%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 93%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 87%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 88%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 100%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 92%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно СРПТ-нет 100%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 СРПТ 100%
12:10 Черкаси Ас"Дашковича" Потоки БОГДАН-27 Ежедневно 100%
12:20 Черкаси Корсунь БОГДАН-27 Ежедневно 100%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 97%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 97%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 40%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 93%
13:25 Марганець Брест МЕРСЕДЕС-50 ВТПТВС 42%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 90%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 97%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 45%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 92%
13:55 Черкаси Дніпро Ав(Дніпропетровськ Ав) МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 83%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 50%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 38%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 97%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 97%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 92%
15:25 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 93%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно 83%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 87%
16:05 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 13%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 88%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 93%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 80%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 93%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 93%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 92%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 83%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 100%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 100%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 62%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 17%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 93%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 63%
17:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 93%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 8%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 83%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 100%
19:10 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТСБ 88%
19:15 Умань Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:30
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  41.32 грн. ПАЗ-24У продажу
06:34
18.04.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
06:50
18.04.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 07:25  30.38 грн. БАЗ 28У продажу
06:50
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  31.44 грн. ПАЗ-24У продажу
07:10
18.04.19
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 07:40  36.99 грн. МЕРСЕДЕС-21У продажу
07:20
18.04.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 08:10  32.68 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
07:30
18.04.19
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
08:24
18.04.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:28
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
10:58
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:15
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
11:54
18.04.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
13:38
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
14:10
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
14:55
18.04.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  227.69 грн. MAN-30У продажу
15:14
18.04.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
16:40
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 17:49  45.71 грн. ПАЗ-24У продажу
17:09
18.04.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:20
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
17:30
18.04.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  227.69 грн. MAN-30У продажу
17:30
18.04.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу