Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 91%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 90%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 100%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 85%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 94%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 91%
07:20 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 0%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 100%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 97%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 77%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 95%
09:05 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 78%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 74%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Корсунь Черкаси БОГДАН-27 Ежедневно 84%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 63%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 92%
10:20 Золотоноша Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 100%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 77%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 97%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 89%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 88%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 100%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно СРПТ-нет 100%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 СРПТ 100%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 87%
12:20 Черкаси Корсунь БОГДАН-27 Ежедневно 84%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 97%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 100%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 100%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 94%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 84%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 94%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 73%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 89%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 89%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 33%
14:45 Херсон Київ 1 БАЗ 28 ПТВС 100%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 100%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 97%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 97%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 92%
15:25 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 29%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 77%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 67%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 56%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 77%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 100%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 98%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 93%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 77%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 93%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 100%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 100%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 69%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 23%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 90%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 78%
17:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 30%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 15%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 87%
18:35 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 80%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 100%
18:45 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 75%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 95%
19:10 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТСБ 100%
19:15 Умань Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 19 .04 .19 97%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 97%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
06:30
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   УМАНЬ 10:00  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
06:30
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  39.00 грн. ПАЗ-24У продажу
06:47
20.10.19
ЧЕРКАСИ АС-2   КОМАРІВКА# 09:35  85.70 грн. ЧАЗ-35У продажу
06:50
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  28.70 грн. ПАЗ-24У продажу
07:00
20.10.19
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 10:10  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
07:20
20.10.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 08:10  29.40 грн. МЕРСЕДЕС-22Тимчасово не курсує
07:30
20.10.19
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
07:35
20.10.19
ЧЕРКАСИ АС-3   МОНАСТИРИЩЕ 13:35  238.10 грн. ФОЛЬКСВАГЕНУ продажу
07:40
20.10.19
ЧЕРКАСИ АС-2   ЖАШКІВ 11:15  191.80 грн. БАЗ 25У продажу
07:55
20.10.19
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 11:20  191.80 грн. БАЗ 28У продажу
08:05
20.10.19
ЧЕРКАСИ   КРИВИЙ РІГ 14:05  222.50 грн. БАЗ 28У продажу
08:20
20.10.19
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 08:55  26.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
08:25
20.10.19
ЧЕРКАСИ АС-2   УМАНЬ 12:00  191.80 грн. ІВЕКО-24У продажу
08:28
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
09:05
20.10.19
КАТЕРИНОПІЛЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  33.70 грн. БАЗ 28У продажу
09:05
20.10.19
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 09:40  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:25
20.10.19
МАНЬКІВКА   ЧЕРКАСИ АС-2 10:00  27.10 грн. БАЗ 28У продажу
09:30
20.10.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ 10:15  26.50 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
09:35
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 10:15  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
10:15
20.10.19
МОНАСТИРИЩЕ   ЧЕРКАСИ 10:45  24.30 грн. БАЗ 25У продажу
10:20
20.10.19
ЗОЛОТОНОША   УМАНЬ 13:45  195.90 грн. БАЗ 28У продажу
10:30
20.10.19
ЧЕРКАСИ   МОРИНЦІ 13:00  88.00 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
10:45
20.10.19
КАНІВ   ЧЕРКАСИ 11:25  26.10 грн. ИВЕКО-18У продажу
10:58
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:00
20.10.19
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 11:35  27.10 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
11:15
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  17.70 грн. ПАЗ-50У продажу
11:45
20.10.19
НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК   ЧЕРКАСИ 12:15  27.90 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
11:54
20.10.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 12:25  28.80 грн. БАЗ 28Вiдмiнено
12:00
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 12:39  28.70 грн. ПАЗ-24У продажу
12:20
20.10.19
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 12:50  21.90 грн. ЧАЗ-35У продажу
12:55
20.10.19
КРИВИЙ РІГ   МОСКВА 12:00  800.00 грн. СКАНІЯ-51Тимчасово не курсує
13:00
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 13:40  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
13:35
20.10.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:05  28.80 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
13:38
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
14:10
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:20
20.10.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 14:50  27.10 грн. МЕРСЕДЕС-16У продажу
14:36
20.10.19
ЗВЕНИГОРОДКА   ЧЕРКАСИ 15:05  28.80 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
14:55
20.10.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
14:55
20.10.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  223.70 грн. MAN-30Затримка
15:25
20.10.19
КОРСУНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  29.40 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
16:15
20.10.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  35.40 грн. ІВЕКО-24У продажу
16:15
20.10.19
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  26.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
20.10.19
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  25.40 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
16:35
20.10.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  28.50 грн. БАЗ 26У продажу
16:40
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 17:49  43.60 грн. ПАЗ-24У продажу
17:15
20.10.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
17:30
20.10.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  223.70 грн. MAN-30Затримка
17:30
20.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
18:35
20.10.19
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  28.50 грн. СЕТРАУ продажу
18:35
20.10.19
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 19:05  21.90 грн. ЧАЗ-35У продажу
18:45
20.10.19
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  35.40 грн. БАЗ 25У продажу
18:45
20.10.19
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 19:30  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
19:15
20.10.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 19:45  29.10 грн. БАЗ 28У продажу
19:20
20.10.19
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  27.10 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
06:30
21.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  43.00 грн. ПАЗ-24У продажу
06:34
21.10.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
06:50
21.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  32.70 грн. ПАЗ-24У продажу
07:30
21.10.19
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  27.70 грн. ПАЗ-50У продажу
08:24
21.10.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:28
21.10.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу