Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 100%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 83%
06:34 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
06:47 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 84%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 98%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 92%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 68%
07:03 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
07:20 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 77%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 88%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 100%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 94%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 100%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 100%
08:25 Потоки Черкаси РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 94%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 100%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 95%
09:00 Черкаси Умань БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 81%
09:05 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 94%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 97%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 65%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:05 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТПТ С 08 .01 .20 100%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 100%
10:15 Монастирище Черкаси БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 100%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 100%
10:35 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 100%
10:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 81%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 90%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 77%
11:10 Черкаси Кропивницький(Кіровоград) БОГДАН-27 Ежедневно 97%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 88%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 73%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 94%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно СРПТ-нет 98%
12:05 Черкаси Потоки РУТА-20 Ежедневно С 24 .12 .19 90%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 81%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 97%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 70%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 97%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 97%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 97%
13:32 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 90%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 76%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 96%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 90%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 98%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 90%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 94%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 78%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 56%
14:45 Херсон Київ 1 БАЗ 28 ПТВС 89%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 93%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 77%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 95%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 81%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 100%
15:25 Стеблев# Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 97%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно СБ-нет 96%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 87%
15:40 Черкаси Ас-2 Лебедин Завод МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 94%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 94%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 11%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 97%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 97%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 97%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 97%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 96%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 97%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно ПНВТЧТ-нет 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ВС 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 94%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 95%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 63%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 58%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 100%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 100%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 94%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 69%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 20%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 100%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 56%
17:50 Черкаси Ас-2 Стеблев# МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 97%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 7%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 100%
18:35 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 90%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 50%
18:42 Черкаси Шевченкове# МИЦУБИСИ-30 ПНВТСРЧТВС С 21 .04 .19 95%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 Ежедневно С 19 .04 .19 97%
18:45 Лебедин Завод Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно С 11 .10 .19 94%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПНВТСРЧТПТ С 19 .04 .19 90%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно С 19 .04 .19 81%
19:30 Умань Черкаси БАЗ 28 Ежедневно С 19 .04 .19 90%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
14:05
03.02.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 16:10  107.30 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
14:10
03.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:11
03.02.20
ЧЕРКАСИ   ЛИСЯНКА 16:23  109.30 грн. БАЗ 29У продажу
14:15
03.02.20
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 18:25  245.50 грн. БАЗ 26У продажу
14:55
03.02.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 15:30  35.40 грн. БАЗ 29У продажу
14:55
03.02.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  223.70 грн. MAN-30У продажу
15:00
03.02.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ВАТУТІНО 17:00  94.20 грн. БАЗ 28У продажу
15:10
03.02.20
ЧЕРКАСИ АС-2   ШЕВЧЕНКОВЕ# 17:10  68.40 грн. БОГДАН-25Вiдмiнено
15:14
03.02.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 15:58  20.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
15:25
03.02.20
СТЕБЛЕВ#   ЧЕРКАСИ АС-2 16:05  29.40 грн. МЕРСЕДЕС-22У продажу
16:15
03.02.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  35.40 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:15
03.02.20
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  26.60 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
03.02.20
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  25.40 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
03.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  22.90 грн. ПАЗ-24У продажу
16:35
03.02.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  28.50 грн. БАЗ 26У продажу
17:09
03.02.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  20.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:15
03.02.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  35.40 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
03.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  23.70 грн. ПАЗ-50У продажу
17:30
03.02.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  223.70 грн. MAN-30У продажу
17:30
03.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  14.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
18:35
03.02.20
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  28.50 грн. СЕТРАУ продажу
18:35
03.02.20
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 19:05  21.90 грн. ЧАЗ-35У продажу
18:45
03.02.20
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  35.40 грн. БАЗ 25У продажу
18:45
03.02.20
ЛЕБЕДИН ЗАВОД   ЧЕРКАСИ АС-2 19:30  31.20 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
18:59
03.02.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 19:28  20.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
19:20
03.02.20
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  27.10 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
19:30
03.02.20
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 20:05  29.10 грн. БАЗ 28У продажу
06:34
04.02.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 06:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
07:30
04.02.20
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  27.70 грн. ПАЗ-50У продажу
08:24
04.02.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:28
04.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
10:58
04.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:15
04.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  21.70 грн. ПАЗ-50У продажу
11:54
04.02.20
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  24.10 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
13:38
04.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  18.10 грн. ПАЗ-3205У продажу
14:10
04.02.20
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  27.70 грн. ПАЗ-50У продажу
14:55
04.02.20
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  227.70 грн. MAN-30У продажу