Розклад руху автобусів

Відправлення
ТранспортНадійність рейсу
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
06:30 Сміла Ас-3(Шевч) Макіївка (Сміл) ПАЗ-24 Ежедневно 100%
06:50 Звенигородка Черкаси БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 96%
06:50 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно ВТ-нет 100%
07:00 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 77%
07:10 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
07:20 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
07:30 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 96%
07:30 Сміла Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 94%
07:35 Черкаси Ас-3 Монастирище БАЗ 28 Ежедневно 90%
07:40 Черкаси Ас-2 Жашків БАЗ 25 Ежедневно 100%
07:55 Черкаси Ас-2 Комарівка# ЕТАЛОН-29 Ежедневно 97%
07:55 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:05 Черкаси Кривий Ріг БАЗ 28 Ежедневно 87%
08:20 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 87%
08:24 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 68%
08:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-27 Ежедневно 94%
08:28 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
08:30 Черкаси Київ "Видубичі" БАЗ 28 Ежедневно 97%
08:35 Лисянка Черкаси БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 96%
09:05 Катеринопіль Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:15 Долинська Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 55%
09:25 Маньківка Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 100%
09:30 Черкаси Ас-2 Умань БАЗ 28 Ежедневно 97%
09:30 Корсунь Черкаси БОГДАН-27 Ежедневно 94%
09:35 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
09:40 Кам'янка (Черк.) Київ "Видубичі" ИК-250 Ежедневно 100%
10:00 Черкаси Христинівка БОГДАН-27 Ежедневно ВС-нет 67%
10:04 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно СБВС-нет 0%
10:10 Черкаси Ас-2 Біла Церква БАЗ 29 Ежедневно 97%
10:20 Золотоноша Умань БАЗ 28 Ежедневно 81%
10:30 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 84%
10:45 Канів Черкаси ИВЕКО-18 Ежедневно 87%
10:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
10:58 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
11:00 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно 94%
11:05 Колодисте# Черкаси Ас-2 ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 43%
11:15 Сміла Ас-3(Шевч) М.Старосілля ПАЗ-50 Ежедневно 100%
11:18 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно ВС-нет 93%
11:35 Черкаси Вінниця 1 ИВЕКО-47 Через деньПС 81%
11:35 Черкаси Вінниця 1 СЕТРА Через деньПС 80%
11:45 Новоархангельськ Черкаси БОГДАН-26 Ежедневно 94%
11:54 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 71%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Ташлик ПАЗ-24 Ежедневно СРПТ-нет 100%
12:00 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 СРПТ 100%
12:20 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 97%
12:20 Черкаси Корсунь БОГДАН-27 Ежедневно 94%
12:30 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 90%
12:55 Кривий Ріг Москва СКАНІЯ-51 ВС 0%
12:55 Київ 1 Херсон БАЗ 28 СБПН 38%
13:00 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 98%
13:00 Черкаси Умань БАЗ 28 Ежедневно 90%
13:15 Черкаси Канів ИВЕКО-18 Ежедневно 81%
13:25 Черкаси Ас-2 Умань БОГДАН-26 Ежедневно 100%
13:25 Марганець Брест МЕРСЕДЕС-50 ВТПТВС 58%
13:25 Монастирище Черкаси БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 92%
13:30 Київ "Видубичі" Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 97%
13:35 Черкаси Комарівка# БАЗ 29 Ежедневно 87%
13:35 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 100%
13:38 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 98%
13:42 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно СБВС-нет 70%
13:48 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно ВС-нет 100%
14:05 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 25 Ежедневно СБВС-нет 91%
14:10 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно 98%
14:11 Черкаси Лисянка БАЗ 29 Ежедневно СБВС-нет 95%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПНВТСРЧТ 100%
14:15 Черкаси Монастирище БАЗ 26 ПТ 100%
14:20 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 88%
14:36 Звенигородка Черкаси МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 50%
14:45 Херсон Київ 1 БАЗ 28 ПТВС 33%
14:55 Умань Черкаси Ас-2 БАЗ 28 Ежедневно 90%
14:55 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 90%
15:00 Черкаси Ас-2 Ватутіно БАЗ 28 Ежедневно СБВС-нет 100%
15:10 Черкаси Ас-2 Шевченкове# БОГДАН-25 Ежедневно 87%
15:14 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 70%
15:25 Корсунь Черкаси Ас-2 МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
15:25 Черкаси Монастирище БАЗ 25 Ежедневно 80%
15:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно 97%
15:35 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 Ежедневно 90%
16:05 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-18 ПТВС 25%
16:08 Черкаси Ас-2 Катеринопіль БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:09 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 100%
16:10 Черкаси Ас-2 Маньківка БАЗ 28 Ежедневно 100%
16:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-27 Ежедневно 90%
16:15 Моринці Черкаси МИЦУБИСИ-30 Ежедневно 93%
16:20 Сміла Ас-3(Шевч) Орловець-Центр ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:20 Київ "Видубичі" Черкаси Ас-2 БАЗ 26 Ежедневно 100%
16:32 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно ВС-нет 88%
16:35 Умань Черкаси БАЗ 26 Ежедневно 90%
16:40 Сміла Ас-3(Шевч) Б Макіївка ПАЗ-24 Ежедневно 100%
16:45 Черкаси Монастирище БАЗ 26 Ежедневно 87%
16:55 Черкаси Ас-2 Пальчик БАЗ 29 Ежедневно ПТВС-нет 100%
16:55 Черкаси Ас-2 Ямпіль(Катеринопіль) БАЗ 29 ПТ 100%
17:09 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж Ежедневно 70%
17:10 Київ "Видубичі" Долинська МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 53%
17:15 Умань Черкаси Ас-2 БОГДАН-26 Ежедневно 83%
17:20 Черкаси Новоархангельськ БОГДАН-26 Ежедневно 93%
17:20 Кривий Ріг Київ "Видубичі" МЕРСЕДЕС-18 Ежедневно 97%
17:20 Сміла Ас-3(Шевч) Буда Орловецька# ПАЗ-50 Ежедневно С 29 .04 .08 100%
17:23 Черкаси Ас-2 Колодисте# ГАЗЕЛЬ-13 ПНСРПТ 38%
17:25 Черкаси Звенигородка БАЗ 28 Ежедневно С 04 .12 .15 27%
17:30 Сміла Київ "Дарниця" MAN-30 Ежедневно 93%
17:30 Сміла Ас-3(Шевч) Володимирівка# ПАЗ-3205 Ежедневно 100%
17:45 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТВС 63%
17:50 Черкаси Ас-2 Корсунь МЕРСЕДЕС-22 Ежедневно 100%
18:10 Черкаси Звенигородка МЕРСЕДЕС-16 ПТСБВС 8%
18:15 Комарівка# Черкаси БАЗ 29 Ежедневно 87%
18:35 Вінниця 1 Черкаси ИВЕКО-47 Через деньПС 83%
18:35 Вінниця 1 Черкаси СЕТРА Через деньПС 57%
18:45 Жашків Черкаси Ас-2 БАЗ 25 ПТСБВС 100%
18:59 Райлікарня Текліно См НЕОПЛАН-47Ж ПТ 100%
19:10 Черкаси Моринці МИЦУБИСИ-30 ПТСБ 100%
19:15 Умань Черкаси БАЗ 28 ПТСБВС 83%
19:20 Шевченкове# Черкаси Ас-2 БОГДАН-25 Ежедневно ПНВТСРЧТ-нет 83%
Відправлення
ПрибуванняВартістьТранспортСтатус рейсу
15:35
22.02.19
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 16:55  95.56 грн. БАЗ 28Вiдправлено 15:37 22.02.19
16:05
22.02.19
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:30  135.38 грн. МЕРСЕДЕС-18Вiдмiнено
16:08
22.02.19
ЧЕРКАСИ АС-2   КАТЕРИНОПІЛЬ 18:25  111.73 грн. БАЗ 28У продажу
16:09
22.02.19
ЧЕРКАСИ   ЗВЕНИГОРОДКА 18:00  102.94 грн. МЕРСЕДЕС-18У продажу
16:10
22.02.19
ЧЕРКАСИ АС-2   МАНЬКІВКА 18:55  147.66 грн. БАЗ 28У продажу
16:15
22.02.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 17:00  35.43 грн. ІВЕКО-21У продажу
16:15
22.02.19
МОРИНЦІ   ЧЕРКАСИ 16:55  26.57 грн. МИЦУБИСИ-30У продажу
16:20
22.02.19
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ АС-2 17:15  25.40 грн. БАЗ 26У продажу
16:20
22.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ОРЛОВЕЦЬ-ЦЕНТР 17:00  21.95 грн. ПАЗ-24У продажу
16:32
22.02.19
ЧЕРКАСИ   МОНАСТИРИЩЕ 20:50  261.22 грн. БАЗ 26Затримка
16:35
22.02.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 17:20  28.49 грн. БАЗ 28У продажу
16:35
22.02.19
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ОЛЕКСАНДРІЯ 18:55  166.51 грн. ЕТАЛОН-29Вiдмiнено
16:40
22.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   Б МАКІЇВКА 17:49  41.71 грн. ПАЗ-24У продажу
17:09
22.02.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 17:48  19.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
17:15
22.02.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ АС-2 18:00  35.43 грн. БАЗ 28У продажу
17:20
22.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 18:10  22.51 грн. ПАЗ-50У продажу
17:30
22.02.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 21:17  223.69 грн. MAN-30У продажу
17:30
22.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 18:00  13.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
18:05
22.02.19
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   КРИВИЙ РІГ 22:00  253.46 грн. МЕРСЕДЕС-17Вiдмiнено
18:15
22.02.19
КОМАРІВКА#   ЧЕРКАСИ 18:45  21.94 грн. ЧАЗ-35У продажу
18:35
22.02.19
ВІННИЦЯ 1   ЧЕРКАСИ 19:10  28.49 грн. СЕТРАВiдмiнено
18:45
22.02.19
ЖАШКІВ   ЧЕРКАСИ АС-2 19:25  35.43 грн. БАЗ 25У продажу
18:59
22.02.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 19:28  19.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
19:00
22.02.19
КИЇВ "ВИДУБИЧІ"   ЧЕРКАСИ 19:35  20.45 грн. БАЗ 28Вiдмiнено
19:15
22.02.19
УМАНЬ   ЧЕРКАСИ 19:45  29.10 грн. БАЗ 28У продажу
19:20
22.02.19
ШЕВЧЕНКОВЕ#   ЧЕРКАСИ АС-2 19:55  27.11 грн. БАЗ 20А079.04У продажу
06:30
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   МАКІЇВКА (СМІЛ) 07:30  41.32 грн. ПАЗ-24У продажу
06:50
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ТАШЛИК 07:30  31.44 грн. ПАЗ-24У продажу
07:30
23.02.19
СМІЛА   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 08:15  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
08:24
23.02.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 08:58  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
08:28
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 09:00  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
10:58
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 11:30  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
11:15
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   М.СТАРОСІЛЛЯ 12:00  20.82 грн. ПАЗ-50У продажу
11:54
23.02.19
РАЙЛІКАРНЯ   ТЕКЛІНО СМ 12:18  23.12 грн. НЕОПЛАН-47ЖУ продажу
13:38
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   ВОЛОДИМИРІВКА# 14:10  17.40 грн. ПАЗ-3205У продажу
14:10
23.02.19
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ)   БУДА ОРЛОВЕЦЬКА# 14:48  26.51 грн. ПАЗ-50У продажу
14:55
23.02.19
СМІЛА   КИЇВ "ДАРНИЦЯ" 19:02  227.69 грн. MAN-30У продажу