|
|

Байда звернувся до Президента через стан Смілянських доріг

Байда звернувся до Президента через стан Смілянських доріг

Олександр БАЙДА — голова ГО «Військово-патріотичне об'єднання ветеранів АТО Черкаської області „Справедливість“ написав петицію Президенту України — Петру ПОРОШЕНКО, в якій просить втрутитися в ситуацію з вирішенням проблеми стану Смілянських доріг. 

»Петро Олексійович, звертаюсь до Вас від відчаю, знаю що дане питання не рівень Президента України, але як я бачу без Вашого втручання тут не обійтись, допоможіть будь-ласка вирішити проблему з ремонту автомобільного шляху національного значення Н16 сполученням Золотоноша—Черкаси—Сміла—Умань, в місті Сміла. 

Так як і велика кількість громадян, я щодня їду на роботу вищевказаним шляхом, покриття якого взагалі не придатне для їзди, ями місцями сягають 70 см., через що наші громадяни зазнають великих і постійних матеріальних збитків. Якщо це питання не вирішити найближчим часом, то Сміляни будуть відрізані від інших міст, виїхати з Сміли в напряку Черкас, або Кєва можна тільки вантажним великогабаритним транспортом. Акції проведені активістами, круглі столи і часті приїзди засобів масової інформації з центральних каналів країни ні до чого не призвели, віз знаходиться на місці, дякую за увагу!" — йдеться в петіції.

«Добрий вечір! Я голова ГО „Військово-патріотичне об'єднання ветеранів АТО Черкаської області “Справедливість», прошу Вас допомогти розповсюдити мою петицію у Вас
в групі, адже через Смілу іде автошлях державного значення Н 16 по якому їздить багато водіїв з всієї країни, вірніше намагаються проїхати, і їх також стосується це питання" — пище Олександр в соціальній мережі.

Посилання на петицію:


petition.president.gov.ua/petition/43678

Опитування:

Чи підтримуєте Ви дану ініціативу?

 
 
23:30
745

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!