ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Громадські організації знову об'єднуються навколо ремонту доріг Сміли

Громадські організації знову об'єднуються навколо ремонту доріг Сміли

Про те, що у Смілі чи не найгірші дороги в Черкаській області знають не тільки сміляни, а й люди поза межами Сміли. Черкаські таксисти, наприклад, не хочуть брати замовлення, якщо клієнта треба відвезти у Смілу, адже їм зовсім неохота їздити розбитими смілянськими дорогами. Щодня цими ж дорогами їдуть місцеві водії, рейсові автобуси та ті, кому конче необхідно їхати через Смілу та хто не може оминути наші злощасні дороги іншою стороною. Описуючи дороги у Смілі, особливо автошляхи на в'їзді в місто збоку Черкас та на виїзді зі Сміли в сторону Умані водії нічого іншого не можуть, як тільки описать красу смілянських доріг нецензурними словами.

На одному із засідань у міській раді в.о. міського голови, секретар міської ради Костянтин Сиьогуб повідомив, що цього року в Смілі необхідно віднайти кошти на ремонт 70-80 % доріг і при цьому цей ремонт має бути не традиційно ямковим, а капітальним. А дороги державного значення ( вул. Соборна на в'їзді до Сміли зі сторони обласного центру та виїзд зі Сміли в сторону Умані) ремонтуватимуться за співфінансування міського, районного і обласного бюджетів. Посприяти у цій справі просили також Народного депутата України від Смілянщини — Сергія Рудика. Крім цього, в місті перевірять використання коштів, які виділялися минулого року на ремонт доріг і якщо будуть знайдені порушення чи факти нецільового використання коштів, то результати перевірки передадуть до прокуратури.

Звернути увагу влади міста, області та держави до жахливого стану смілянських доріг вже вкотре вирішили представники громадської організації “Авто Євро Сила”. 14 березня о 10.00-й годині на в'їзді в Смілу біля знаку “СМІЛА” в районі Паланки представники ГО “Авто Євро Сила” спільно з іншими громадськими організаціями проведуть чергову акцію з приводу ремонту автодоріг. Приєднатися до акції активісти просять всіх небайдужих громадян, адже чим більше смілян візьме участь у цій акції, тим швидше на цю проблему звернуть увагу. 

13:56
2663

1 коментар

10:12
+1
Ні! Ви бачили клоунів? ГО “Авто Євро Сила” )) Хто ремонтує дороги коли сніг лежить? Ви там спочатку самі перестаньте закони порушувать, а потім щось вимагайте! А то незаконним гральним бізнесом займаються і туди ж