ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Через нецільове використання коштів КП ВОД ГЕО, держбюджет зазнав збитків на суму 94 000 грн.

Через нецільове використання коштів КП ВОД ГЕО, держбюджет зазнав збитків на суму 94 000 грн.

Це стало відомо в ході аудиторської перевірки Держаудитслужбою Черкаської області. 

Фахівцями даної служби було виявлено нецільове використання коштів з державного бюджету, які передбачалися на житлові субсидії з оплати послуг із водопостачання та водовідведення. Невідповідність полягає в тому, що КП «ВодГео» замість зарахування цих коштів на особові рахунки одержувачів субсидій, спрямовало їх на погашення заборгованості, що утворилася на початку періоду отримання ними субсидій.

«Призначення житлових субсидій громадянам, які мали заборгованість за спожиті комунальні послуги понад 2 місяці або не сплачували їх взагалі, призвело до зайвого використання коштів державного бюджету на суму понад 430 тис. грн.

Через приховування громадянами інформації про здійснення вартісної покупки (понад 50 тис. грн) їм було зайво призначено та нараховано субсидій майже на 300 тис. грн.» — повідомляє видання «Дзвін»

08:34
78953

1 коментар

13:27
+1
Так я що ви хотіли? Водоканалом керує хто? Син адепта комуняк та реігоналів, за сумісництвом вора — Коваленка. Якго ще Колесник з тріском вигнав з ЖКГ за те що той прокрався. В замах у нього хто? Антошка — адепт партії регіонів і руского міра, шестірка Цибка і дурік, який не вміє навіть калькулятором користуватися. Тільки ходить і розповідає містом Как они с Коваленком рвут этот город. Для нього важливо не щось урвати, а сам факт щоб всі думали шо он типа при делах. ))

Треба «подякувати» Льоші за таких фахових менеджерів. ) А Синьогубу на замітку! Гнав би він їх в шию поки не пізно. Бо крадуть вони, а відповідати йому.