ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Через нестабільну ситуацію в медичній галузі, Сміла може втратити статус центру госпітального округу

Через нестабільну ситуацію в медичній галузі, Сміла може втратити статус центру госпітального округу

Стало відомо що депутати Кам’янської районної ради звернулися до Городищенської районної ради зі зверненням в якому наголошується на недоцільності приєднання територій Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Кам’янського районів до Смілянського району з центром в м.Сміла. 

Згідно розпорядження КМУ від 12 липня 2017 р. № 471-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Черкаської області», Сміла має отримати статус центру госпітального округу. А з ним і поліпшити умови та рівень медицини в місті. Такий шанс місто отримало завдяки С.Рудику, оскільки саме він «протиснув» дане рішення. Та через постійні чвари в медичній галузі та ряд інших проблем, місто цей шанс може втратити. Адже якщо кам’янчан підтримають і інші райони то Кабінет Міністрів може прийняти рішення не на користь нашого міста.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

Звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, депутата Верховної Ради України Рудика С.Я., Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації, Городищенської та Корсунь-Шевченківської районних рад щодо порушення питання про недоцільність об'єднання територій Кам'янського, Городищенського Корсунь-Шевченківського районів в один Смілянський район з центром в м.Сміла.

Ми, депутати Кам’янської районної ради Черкаської області, користуючись своїм конституційним правом на звернення, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи розпорядження КМУ від 12 липня 2017 р. № 471-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Черкаської області» та перспективи приєднання районів відповідно до складу Шевченківського госпітального округу, обговорюючи проект Закону України “Про порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж районів, неодноразові звернення виборців та депутатів районної ради, звертаємось з проханням врахувати нашу пропозицію щодо недоцільності приєднання території Кам’янського району до Смілянського району з центром в м.Сміла.

Останнім часом на центральних та місцевих телеканалах висвітлюється негативна інформація про Смілу і Смілянщину, щодо постійних конфліктів та нестабільності в забезпеченні добробуту людей. Це стосується несвоєчасності ліквідації наслідків негоди та розчищення автодоріг, незадовільної роботи та перебої з водо- та теплопостачанням міста комунальним підприємством «Смілаенергоінвест» та інших комунальних підрозділів. Місцеві дороги протягом останніх років не ремонтуються. Медпрацівниками постійно проводяться акції протесту щодо заборгованості заробітної плати, що в свою чергу призводить до складної ситуації з надання медичних послуг населенню. Крім цього, на даний час місто знаходиться на межі «сміттєвого колапсу». Також, на території міста постійно проводяться акції щодо незадовільної роботи по виконанню делегованих та власних повноважень органів місцевої влади. Смілянщині необхідно спрямувати зусилля на вирішення порушених місцевих питань, адже приєднання інших районів лише ускладнить та дестабілізує ситуацію, яка існує на даний час.

Депутати Кам’янської районної ради вже неодноразово зверталися щодо недоцільності та незручності в разі такого приєднання. Виходячи з того, що Кам’янський район займає вигідне географічне розташування, на території району проходить автодорога республіканського та обласного значення, залізнична колія Київ-Знам'янка-Дніпропетровськ-Донецьк, які здійснюють транспортне сполучення із сусідніми обласними та районними центрами, а Кам’янська центральна районна лікарня є одним із потужних закладів охорони здоров'я у Черкаській області, має відповідну матеріально-технічну базу, забезпечена кваліфікованим кадровим потенціалом. Тому вважаємо, що при входженні Кам’янської центральної районної лікарні до Черкаського госпітального округу медичний заклад зможе надавати якісну медичну допомогу жителям Кам’янського району в повному об'ємі та обсязі, що дасть змогу зберегти інфраструктуру Кам’янської центральної районної лікарні та претендувати на статус лікарні інтенсивного лікування першого рівня.

Разом із тим, вважаємо недоцільним входження Кам’янської центральної районної лікарні до Шевченківського госпітального округу. Внаслідок цього, лікарня в м. Кам’янці може бути реорганізована в лікарню планового лікування, що в свою чергу призведе до зменшення переліку надання медичних послуг та погіршення доступу жителів району, зокрема віддалених сіл Катеринівки, Лубенців, Куликівки, Радиванівки, Коханівки, до вторинного рівня медичної допомоги, особливо в екстрених випадках та надання медичних послуг в цілому.

Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення зручності і ефективності роботи всіх бюджетних закладів, в тому числі і закладів охорони здоров'я Кам'янського району та зниження рівня соціальної напруги серед населення, просимо врахувати нашу пропозицію в межах визначених законодавством повноважень щодо перегляду переліку та складу госпітальних округів Черкаської області та недоцільності об'єднання територій Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Кам’янського районів до Смілянського району з центром в м.Сміла.

Сподіваємося на вашу підтримку та розуміння.

Опитування:

Чи вдасться урегулювати питання на Вашу думку?

 
 
21:43
6885

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!