На "3-му Майдані" засвітилися знайомі обличчя

На "3-му Майдані" засвітилися знайомі обличчя

Смілянська інтернет-спільнота впізнала у кадрі сюжету, що висвітлював події «Майдану-3», знайому постать — Володимира ШИЛОВА. Того самого Шилова, якого міський голова представив Смілянській громаді, своїм бойовим побратимом. Інтернет нам повідав багато цікавого про дану особу — чималий послужний список, бойові нагороди, коментарі у ЗМІ. Разом з тим, враховуючи його Донецьке походження та певну загадковість у діях команди міського голови, в мережі почали поширювати колаж наступного змісту:


Раніше, міський голова та його отчення, неодноразово були помічені у одіозних ситуаціях — переговори на стороні Російської Ферерації, телеміст з покійним «полководцем» терористів — Мозговим, присутність на сумнівних заходах, коментарі у ЗМІ насторожуючого змісту...


Олексій ЦИБКО з побратимами на мітингу під прапорами невизнаної країни

#window_close">
Телеміст з МозговимОлексій ЦИБКО, в ефірі 17 каналу прагне побрататися з Донбасом

Також читайте на сайті «ЧУМНОЙ ДОКТОР»: «Что такое 17й канал и кому он пренадлежит»


Олексій ЦИБКО на переговорах в Російській Федерації
Раніше ця тема активно обговорювалася занепокоєними смілянами на одному з місцевих інтернет форумів. Люди і досі не можуть збагнути ціль цього, ніким неуповноваженого візиту. Це був PR хід, наївність чи колективна дурість? Як би там не було та команда Олексія Олександровича, не перестає дивувати смілян загадковими випадками і продовжує поповнювати скриньку питань без відповідей. Хотілося б вірити у наївне походження вчинків команди міського голови та нахвність — непритаманна риса таким чоловікам. Лишається сподіватися на мудрість першої особи міста. Мудрість — яка неодмінно має прошепотіти їй на вухо: «ВІДКРИТІСТЬ — КЛЮЧ ДО ДОВІРИ!».
00:00
810

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!