Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

Як HARDY ORCHESTRA знову "розривали" місто

Як HARDY ORCHESTRA знову "розривали" місто

Коли рутина затягує з головою, хочеться зануритися в океан драйву, веселощів і вражень, чи не так? От тільки привід не завжди знайдеться або компанія не збирається.


22 жовтня, сміляни мали і привід, і компанію, і величезну порцію позитиву – в Смілу, вже вдруге, завітав симфонічний рок-оркестр «Hardy Orchestra». В березні цього року, «Hardy» дебютували в нашому місті, зробивши на сцені будинку культури справжній фурор, після чого, пообіцяли повернутися до Сміли.

Обіцянку виконали і вже цієї суботи, з класичними інструментами в руках, грали справжній рок. Концерт пройшов практично при аншлазі. З одного боку рок — це рупор молоді, музичне втілення роздираючих її суперечливих настроїв.

З іншого боку, рок давно вже став одним із класичних жанрів музики, який приваблює не тільки молодь, але й людей солідного віку, школярів та молодих батьків з дітьми. Та саме рок у виконанні «Hardy Orchestra» зібрав у стінах МБК справжніх цінителів якісної музики — від старого до малого.

Публіка нашого міста ще з першого концерту закохалася в «Hardy». Та за словами харизматичного диригента-керівника колективу Олексія Андрійчука, «Hardy Orchestra» теж полюбили наше місто.

«Смела, вы потрясающая публика! Несмотря на холод зарядили весь оркестр! Открывались все! Обязательно вернемся к вам снова!» — опублікували на своїй сторінці «Hardy Orchestra» після виступу.У виконанні оркестру прозвучали легендарні рок-хіти AC/DC, Metallica, Rammstein, 30 Second to Mars та інших рок-гуртів. Ні на секунду не вщухаючи, любителі рок-музики бурхливими оплесками підтримували музичні композиції. Деякі з глядачів отримали маленькі подарунки у виді календарів з зображенням «Hardy Orchestra» – Олексій Андрійчук навмання назвав ряд і місце і той, кому воно належало, отримав презент.


Один з присутніх в залі, має тепер змогу пити чай з чашки з логотипом оркестру. Він її отримав у подарунок за те, що викупив квитки цілого ряду так-як привів з собою багато друзів. Загалом концерт тривав близько трьох годин з перервою на антракт. Під час перерви, люди ділилися своїми враженнями і всі вони зходилися на одному — «Hardy Orchestra» неперевершені.
Навіть завершити свій виступ оркестру було важко, тому як публіка довго не відпускали музикантів зі сцени, викликаючи на біс. В заключення свого виступу, симфонічний рок-оркестр «Hardy Orchestra» зробив традиційне для них селфі-фото з усім залом.

Перед концертом, музиканти традиційно посадили кілька дерев у іменному сквері.00:00
1712

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!