ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Як HARDY ORCHESTRA знову "розривали" місто

Як HARDY ORCHESTRA знову "розривали" місто

Коли рутина затягує з головою, хочеться зануритися в океан драйву, веселощів і вражень, чи не так? От тільки привід не завжди знайдеться або компанія не збирається.


22 жовтня, сміляни мали і привід, і компанію, і величезну порцію позитиву – в Смілу, вже вдруге, завітав симфонічний рок-оркестр «Hardy Orchestra». В березні цього року, «Hardy» дебютували в нашому місті, зробивши на сцені будинку культури справжній фурор, після чого, пообіцяли повернутися до Сміли.

Обіцянку виконали і вже цієї суботи, з класичними інструментами в руках, грали справжній рок. Концерт пройшов практично при аншлазі. З одного боку рок — це рупор молоді, музичне втілення роздираючих її суперечливих настроїв.

З іншого боку, рок давно вже став одним із класичних жанрів музики, який приваблює не тільки молодь, але й людей солідного віку, школярів та молодих батьків з дітьми. Та саме рок у виконанні «Hardy Orchestra» зібрав у стінах МБК справжніх цінителів якісної музики — від старого до малого.

Публіка нашого міста ще з першого концерту закохалася в «Hardy». Та за словами харизматичного диригента-керівника колективу Олексія Андрійчука, «Hardy Orchestra» теж полюбили наше місто.

«Смела, вы потрясающая публика! Несмотря на холод зарядили весь оркестр! Открывались все! Обязательно вернемся к вам снова!» — опублікували на своїй сторінці «Hardy Orchestra» після виступу.У виконанні оркестру прозвучали легендарні рок-хіти AC/DC, Metallica, Rammstein, 30 Second to Mars та інших рок-гуртів. Ні на секунду не вщухаючи, любителі рок-музики бурхливими оплесками підтримували музичні композиції. Деякі з глядачів отримали маленькі подарунки у виді календарів з зображенням «Hardy Orchestra» – Олексій Андрійчук навмання назвав ряд і місце і той, кому воно належало, отримав презент.


Один з присутніх в залі, має тепер змогу пити чай з чашки з логотипом оркестру. Він її отримав у подарунок за те, що викупив квитки цілого ряду так-як привів з собою багато друзів. Загалом концерт тривав близько трьох годин з перервою на антракт. Під час перерви, люди ділилися своїми враженнями і всі вони зходилися на одному — «Hardy Orchestra» неперевершені.
Навіть завершити свій виступ оркестру було важко, тому як публіка довго не відпускали музикантів зі сцени, викликаючи на біс. В заключення свого виступу, симфонічний рок-оркестр «Hardy Orchestra» зробив традиційне для них селфі-фото з усім залом.

Перед концертом, музиканти традиційно посадили кілька дерев у іменному сквері.01:00
2218

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!