Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

Як суботнім вечером «Hardy Orchestra» ламав смілянські стереотипи

Як суботнім вечером «Hardy Orchestra» ламав смілянські стереотипи

Heavy Metall – жанр музики, еволюція якого, взяла свій початок з кінця 60-х років на території Великобританії та США. Але для багатьох шанувальників даного музичного напрямку, це – не лише музика, а образ життя, життєва позиція, та особиста філософія в основу якої, закладена свобода.


Так сталося, що в Україні, не виявилося місця для даної субкультури, оскільки Українська естрада завжди була переповнена неякісним продуктом російського шоубізнесу. Він фактично витіснив із радіо та ТВ ефіру, будь-який достойний матеріал. Авторам якого, довелося реалізовувати його у Європейських країнах.

На відміну від комерційної «попси», РЕПу, «електронщини» та «блотняку», який у нас прийнято називати «Шансоном», Heavy Metall – вимагає відданості та неаби якої майстерності музикантів. Це – велика робота і тяжка праця. Праця над собою та над звуком. Це – Кунг-Фу, якісна, складна та високоінтелектуальна творчість, яка вимагає відповідного споживача. Серед «металістів» навіть ходить приказка – «Скажи яку музику ти любиш і я — скажу хто ти».

Через агресивне звучання інструментів та вокальних партій, багато хто вважає Heavy Metall – важкою музикою. Та Одеський, симфонічний оркестр «Hardy Orchestra», ламає всі стереотипи і пропонує публіці власне звучання даного музичного напрямку. Формат якого, доступний не лише цінителям Heavy Metall’у, а й непідготовленому слухачу.

19 березня, «Hardy Orchestra» в рамках всеукраїнського туру, завітав зі своїм концертом і до Сміли. Зробивши на сцені Смілянського будинку культури абсолютний фурор.


Неймовірна та незабутня атмосфера царювала в стінах міського будинку культури. Він давно не бачив такого аншлагу і енергетика вчорашнього вечора, нагадала приутнім смілянам про його призначення. Вчора, вперше за останні роки, відбулася дійсно культурна подія. Вона не залишила байдужими не лише музикантів, а і людей інших професій. В залі були помічені голова Смілянського суду та перший заступник голови РДА. Хоча відомо, що не зважаючи на свою професію, ці люди — недалекі і від творчості.


Незрівнянне симфонічне звучання у поєднанні зі звучанням електричних гітар, ударної установки та вокалом фронтменів, заставили Смілянську публіку аплодувати стоячи. А під час виконання композиції «Nothing else matters” гурту “Metallica”, публіка підтримувала музикантів вогнями запальничок та мобільних гаджетів.


Творчій вечір, пройшов у дуже невимушеній та веселій атмосфері. Навіть зп’янілий молодий чоловік, який постійно з балкону вимагав “Металіку”, став частиною шоу. Він періодично вступав в діалог з ведучим програми, чим викликав шквал сміху в залі. Ми намагалися зробити фотознімок підпитого фана гурту “Metallica”, але фото вийшло таким же, як і його об’єкт – “розмазаним”.

Керівник колективу та диригент – Олексій Андрійчук, виявився неабияким коміком і весь вечір, вміло підтримував контакт із публікою, яка в свою чергу, “рвала животи” в перервах між композиціями. Олексій постійно веселив присутніх різними туровими історіями, коментарами та епотажною поведілкою. Яка уособлювала образ класичного інтелегента з якого періодично намагався вирватися брутальний “металюга”.
«А шо, разве в этом кто-то сомневался?» — з одеським акцентом, відреагував він на патріотичну репліку залу щодо територіальної приналежності Одеси до України.


«Hardy Orchestra» — радував публіку класичними творами на протязі трьох годин з перервою на антракт. На протязі яких, прозвучали відомі твори таких колективів, як: Bon Jovi, Kiss, Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Queen, Metallica та особистий твір Олексія Андрійчука «Ніч у великому місті».

Вкінці вечора, Олексій Андрійчук, пообіцяв смілянам, що оркестр «Hardy Orchestra», обов’язково повернеться до Сміли.
«Ймовірніше, що це відбудеться восени.» — сказав Олексій зі сцени. Про це та багато іншого, читайте в матеріалі Тетяни ЖИЛІБОВСЬКОЇ, якій вдалося взяти у Олексія інтерв’ю під час антракту.

Перед концертом, колектив «Hardy Orchestra», вже традиційно для Сміли, висадили 6 дерев. Тепер в Смілі з’явився сквер імені «Hardy Orchestra».

В свою чергу, ми хотіли б подякувати колективу «Hardy Orchestra» за участь у розвитку Смілянської культури та публіці за теплий прийом гостей.

А також, привітати організатора події – Андрія Міроновіча з успіхом та особистою, маленькою перемогою. Він завжди прагнув піднімати культуру нашого міста, запрошуючи до Сміли непопулярні та некомерційні проекти. Вчорашній вечір, дав зрозуміти що його намагання – небезрезультатні. З чим його і вітаємо!P.S.: Перепрошуємо за якість відеоматеріалів. Ми розраховували на присутність колег зі Смілянських ТРК, та оскільки Смілянська журналістика не проявила зацікавленості у даному заході, нам довелося знімати відео на фотоапарати та мобільні телефони. 
00:00
1654

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!