Суд визнав винним Смілянського чиновника в корупційних діях

Суд визнав винним Смілянського чиновника в корупційних діях

19 серпня 2016 року Апеляційний суд Черкаської області суд поставив крапку у корупційній справі посадовця одного з управлінь Виконавчого Комітету СМР. Так, 29 червня 2016 року року суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Сухомудренко В.В. визнав винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).



Згідно внутрішніх правил судової адміністрації, у реєстрах судочинства замість підсудного зазначається запис ОСОБА_2.

Згідно постанови суду, яка у відкритому доступі встановлено, що ОСОБА_2, як посадова особа органу місцевого самоврядування, належним чином, завчасно не повідомив міського голову про можливий конфлікт інтересів при укладанні договору про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти з КМП «АІР» та в умовах реального конфлікту інтересів, як посадова особа органу місцевого самоврядування, вчинив дії і приймав рішення від імені вказаного органу.

19.08.2016 року Апеляційний суд Черкаської області підтвердив провину ОСОБА_2.

Конфлікт інтересів полягав у придбання 25 пачок паперу ксероксного у кількості 25 пачок на загальну суму 1 900 грн. у КМП «АІР», керівником якого є син ОСОБИ_2.

Згідно даних реєстру юридичних осіб одним із засновником та керівником КМП «АІР» є Плакса Михайло Олександрович.


Отже, можна дійти висновку, що ОСОБА_2, яку було притягнуто до відповідальності за адміністративне правопорушення начальнка управління економічного розвитку Плаксу Олександра Михайловича.

Слід зауважити, що вартість однієї пачки паперу (76 грн. за 1 пачку) на нашу думку не є завищеною і є нормальною з урахуванням ринкових цін.

Після розгляду судом апеляційної інстанції 19.08.2016 постанова Смілянського міськрайонного суду набрала законної сили, посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу розміром 3 400 грн.
01:00
968

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!