ГРОМАДА БУДЕ ВИМАГАТИ У ГРОШЕВА, ЗАКРИТИ ФІНАНСОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПО ЦНАПУ

ГРОМАДА БУДЕ ВИМАГАТИ У ГРОШЕВА, ЗАКРИТИ ФІНАНСОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПО ЦНАПУ

Відповідний документ, мають зареєструвати в канцелярії районної ради в понеділок, 16 травня. Таке рішення було прийнято в наслідок зустрічі представників «Території Гідності» з керівником Смілянської РДА — Андрієм Колесником. Під час зустрічі, голова районної адміністрації, пояснив присутнім, що об’єктивних причин для конфлікту з головою районної ради, неіснує. Мотивів його поведінки він не розуміє. Тому більше не планує виносити на сесію питання ЦНАПу, а спробує знайти альтернативне фінансування.

Також Андрій Валерійович, розповів про свій підхід до роботи, який можливо далеко не всім зрозумілий і не всім подобається. Він пояснив, що радиться лише про глобальні питання. Але щодо поточних питань, які необхідно приймати щоденно, він вважає очікування порад недоцільними. Оскільки це — втрата часу.

Андрій КОЛЕСНИК, мав таку ж позицію і під час своєї каденції на посаді міського голови 2006 — 2010 рків — менше розмовляти, а більше робити. Тоді він теж мав подібну конфліктну ситуацію навколо комп’ютеризації міських шкіл. Його опонентами, виступали — секретар Смілянської міської ради — Юрій Бугайов та група депутатів Смілянської міської ради ПР. Нагадаємо що тоді, міський голова, обладнав 100% Смілянських шкіл, комп’ютерними класами. В даному процесі, рада не приймала участі оскільки ніякої практичної функції, виконувати не могла. Але дуже прагнула цей процес контролювати. Що власне і стало причиною непорозуміння.

Відео:


на відео Юрій Бугайов та Олександр Литвиненко


Отримавши відповіді на свої питання, громада прийняла рішення про підтримку проекту «Прозорий офіс». З відповідною ініціативою, виступив Станіслав ГОЛУБЕЦЬ. Він запропонував перейти до активних дій та звернутися до голови районної ради, з вимогою про оплату своєї частки. Його ініціативу, підтримали одноголосно.

Відео:
01:00
555

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!