ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

В Смілі розпочали виробництво FPV дронів та зарядних станцій для ЗСУ

В Смілі розпочали виробництво FPV дронів та зарядних станцій для ЗСУ

Добровольці ДФТГ Сміла 1, батальйону «Смілянська сотня» організували виробництво БПЛА та засобів живлення для потреб ЗСУ. Ініціатором даного, волонтерського проекту виступив відомий, Смілянський волонтер – «енергетик», який відправив на передову вже більше 3000 павербанків власної зборки.

Тимофій Лебідь разом з Владиславом Забудько та Євген Коваль опанували зборку та наладку FPV дронів. В результаті чого на базі БФ «Смілянська сотня» виник цех зі зборки дронів, зарядних станцій, павербанків та освітлювальних приладів для мисливців за «Шахедами».

Все починалося зі зборки павербанків в домашніх умовах. Згодом, до Тимофія приєднався Владислав з Євгеном і як наслідок, діяльність волонтерської групи розширилася ще по кільком напрямках – дрони та зарядні станції. Минулого року, група молодих інженерів долучилася до лав територіальної оборони та підписала контракт з батальйоном ДФТГ «Смілянська сотня» що підпорядкований 118 бригаді. Де технарям довелося вирішувати ще одну задачу – забезпечення вогньових груп засобами освітлення. Що спричинило народження ще однієї гілки діяльності та потребу у виробничих потужностях. Які в свою чергу, надав благодійний фонд «Смілянська сотня». З відомих причин, місце розташування цеху не розкривається, але побачити результати роботи команди можна на масових заходах, адже хлопці часто демонструють роботу своїх виробів на заходах з патріотичного виховання, або ж за індивідуальною домовленістю.

Всі вироби пройшли тестування та перевірку в бойових умовах, про що свідчать відгуки військових. Поміж представлених різними виробниками дронів, ЗСУ обирають Смілянські. Такий результат забезпечується за рахунок якісних комплектуючих та їхній комбінації у застосуванні в тій чи іншій моделі. Метою смілян є не просто постачання дронів, а і супровід їхньої роботи та модернізація, адже задачі та потреби військових – річ нестабільна.

Сьогодні, хлопці здатні зібрати біля тридцяти одиниць виробів на місяць, адже зборка забезпечується силами волонтерів та за власний рахунок, або кошти донорів, можливості яких, не дозволяють масштабувати виробництво. Але при належному фінансуванні, ініціатори готові підняти планку до п’яти тисяч.

Представники фонду «Смілянська сотня» вже мали ряд консультацій з бізнесом стосовно фінансування даного проекту. Але станом на даний час волонтери продовжують реалізацію виробничого процесу власними силами.

11:18
588

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!