ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

В Смілі почали виробництво медичного, реабілітаційного обладнання

В Смілі почали виробництво медичного, реабілітаційного обладнання

Розроблений смілянином тракційний стіл не є винаходом, такі прилади давно існують на ринку. Питання лише в їхній вартості, надійності та можливостях. Адже вартість подібних, закордонних пропозицй з подібним функціоналом сягає за пів мільйона гривень. Тож у Смілянського конструктора, виникла ідея розробки національної альтернативи, яка мала б нижчу вартість, але не поступалася б закордонним аналогам. 

Тракційний стіл  — медичний прилад, призначений для терапії та профілактики травм опорно-рухального апарату, а також інсультів шляхом сухої витяжки.

За рік кропіткої роботи, спроб, експерементів, невдач та перемог, в майстерні конструктора з’явився перший прототип тракціоного столу, який виявився не лише негіршим за аналогічні прилади, але в де-яій мірі і переважив своїх конкурентів. 

В його виконанні застосовані дорогі сплави - харчова, нержавіюча сталь та титан. Система підйому стільниці та натягування працює через компенсатор. Що унеможливоює травмування пацієнта через надмірно різке навантаження на хребет. Силу навантаження вимірують спеціальні, електронні датчики, але контроль за ним злійснюється вручну. Олександр відмовився від ідеї реалізації електричного контролю з міркувань безпеки та довірив цей процес рукам лікаря. На його думку, будь-який  електронний пристрій може дати збій в наслідок чого неминуча травма.

Конструктор разом з однодумцями дали своєму витвору ім’я "Реабілітон", оскільки його основним завданням є реабілітація хворих. Тракційний стіл успішно пройшов випробування в одному зі столичних реабілітаційних центрів і готовий до масового виробництва. Зараз зі своїм продуктом, команда новаторів активно намагається увійти в національний ринок з перспективою на країни ЄС. 

08:50
1687

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!