ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Небезпечний вірус атакує цифрові гаджети. В тому числі і пристрої компанії Apple

Небезпечний вірус атакує цифрові гаджети. В тому числі і пристрої компанії Apple

Шпинунське програмне забезпечення від ізраїльської компанії NSO Group потрапило до рук злочинців і атакує мобільні пристрої та комп’ютори користувачів. Воно було розроблено на замовлення ізраїльської розвідки в рамках програми боротьби з тероризмом. Але якимось чином потрапило до рук людей, які використовують даний продукт в шпигунських цілях для контролю мобільних телефлнів політиків, опозиціонерів, культурних та громадських діячів. 

Вірус PEGASUS, здатний перехоплювати особисті повідомлення з різних меседжерів та фотографії жертви. Для зараження достатньо отримати пеане повідомлення на будь-який з меседжерів. Вірус активується без жолного кліку. Тобто для зараження, це повідомлення навіть не обов’язково відкривати. Продукти компанії Apple, переважно страждають через їхній фірмовий меседжер iMassege. Під ризиком зараження не лише смартфони компанії, а й лінійка комп’ютерів, ноутбуків та годинників.

У зв’язку з цим, «яблучний» гігант презентував 14 вересня оновлення безпеки для iOs 14, оскільки саме вона є вразливою перед PEGASUS. В iOs 15, яка також була презенвована 14 вересня, ця броблема безпеки вже вирішена.

Тож всім користувачам iOs 14, радимо оновитися до версії iOs 14.8.

10:51
1194

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!