У Смілі буде свій громадський бюджет

У Смілі буде свій громадський бюджет

На останньому засіданні громадської ради під головуванням Лариси Ратійової, її учасники обговорювали можливість створення у Смілі громадського бюджету. Такий бюджет у нашому місті буде створено вперше.

Громадський бюджет- це кошти громади, обсяг яких визначається бюджетними можливостями міста ( в даному випадку мова йде про 500 тисяч гривень) та які спрямовується відповідно на фінансування заходів визначених членами територіальної громади.

Позитивне ставлення до створення громадського бюджету має в.о. міського голови, секретар міської ради Костянтин Синьогуб, який був одним з перших ініціаторів того, аби громада Сміли мала власні, хай і не великі кошти, але могли ними самостійно розпоряджатися.

— Громадськість повинна брати активну участь у житті міста, у роботі виконавчих органів влади, і її основна функція — контролювати як вирішується те чи інше питання життєдіяльності міста, — зазначив секретар міської ради Костянтин Синьогуб.

Проект міської цільової програми «Громадський бюджет міста Сміла на 2018-2019 роки» члени Громадської ради прийняли за основу з метою подальшого доопрацювання і винесення на розгляд міської ради.

01:00
574

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!