Смілян закликають підтримати петицію щодо долі пам’ятника Леніну

Смілян закликають підтримати петицію щодо долі пам’ятника Леніну

Мешканець м.Сміли — Юрій ОЗЕРОВ, зареєстрував на сайті міської ради петицію № 0000049 з пропозицією віддати останки пам’ятника Леніну, який було демонтовано ще в 2014 році на переплавку, а виручені кошти за бронзу спрямувати на розвиток благоустрою міста чи інші, соціальні проекти.

«Пам'ятник Леніну демонтували ще 22 лютого 2014 року і подальша доля його невідома уже п'ять років. За інформацією, сама скульптура зроблена з дорогоцінного металу бронзи і важить до декілька тон. Зрозуміло, що при переробці/переплавці/продажу можна вилучити кошти, достатні для здійснення не одного проекту, які закладені до громадського бюджету. Тобто мешканці матимуть можливість втілити у життя декілька великих і малих проектів, запропонованих громадою міста. Досить Іллічу безславно припадати порохом десь на задвірках, час приносити користь містянам.» — йдеться в петиції.

Після демонтажу, залишки конструкції зберігалися на подвір’ї Смілянського МРВ. Згодом були перевезені в КП «Комунальник», про що повідомив депутат обласної ради — Іван Далібожак.

Петицію можна підписати за посиланням: ПЕТИЦІЯ

Станом на 7 листопада, зібрано 42 підписи з 200 необхідних для розгляду пропозиції.

ФОТО: Олександр ВІВЧАРИК

Опитування:

Чи вважаєте Ви доречною дану пропозицію?

 
 
10:34
951

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!