ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Лариса Пастушенко отримала роботу одразу після закінчення міні-ярмарки вакансій

Лариса Пастушенко отримала роботу одразу після закінчення міні-ярмарки вакансій

«Під час міні-ярмарки вакансій від ТОВ «Смілянський ливарний завод» я зацікавилася посадою бухгалтера. Коли презентували підприємство, я помітила, що воно має великий потенціал. А ще мені сподобалося, що тут пропонують легальне працевлаштування. Я познайомилася з інспектором кадрів, ми поспілкувалися і … мені одразу запропонували роботу!», — ділиться своїми враженнями пані Лариса. Жінка має досвід роботи бухгалтером. Підприємство, де раніше вона працювала, було ліквідовано наприкінці минулого року. До Смілянського міськрайонного центру зайнятості пані Лариса звернулася у січні цього року.

Міні-ярмарка вакансій від ТОВ «Смілянський ливарний завод» проведена 2 травня 2019 року. Було задіяно десять претендентів на посаду бухгалтера.

Колібабчук Анна Олександрівна, інспектор відділу кадрів ТОВ «Смілянський ливарний завод» резюмує: «Ми вже маємо успішний досвід співпраці зі Смілянським міськрайонним центром зайнятості. Так, раніше під час подібних ярмарок ми вже знаходили необхідних фахівців. Це дуже дієвий захід.»

На ярмарках вакансій роботодавець може презентувати себе шукачам роботи та обрати серед наявних кандидатів того, хто краще себе презентує. На такому заході можна сформувати базу кадрового резерву організації. Смілянський міськрайонний центр запрошує роботодавців до співпраці у проведенні ярмарок вакансій! Ми із задоволенням допоможемо Вам швидко знайти необхідних фахівців. 

10:06
1957

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!