ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Оксана Сироїд запропонувала власний варіант виходу з енергетичної кризи

Оксана Сироїд запропонувала власний варіант виходу з енергетичної кризи

На думку Оксани Сироїд, у Сміли є два виходи — перехід на індивідуальне опалення, або ж погашення заборгованості. Перший варіант — неможливий, оскільки міські мережі не готові до такого навантаження. Другий — теж нереальний за наших умов. Тож сміляни опинилися в патовій ситуації з якої є лише один вихід — компенсація з держбюджету. Не державна позика, яку зараз пропонують нав’язати місту і тим самим черговий раз «розвести» населення, а саме компенсація. 

«Я готова надати будь-яку підтримку як народний депутат та віце-спікер, ми готові надати повну юридичну підтримку та підтримку всієї фракці Об’єднання „Самопоміч“ у лобіюванні вирішення вашої проблеми. Але для цього, винні у реалізації даної шахрайської схеми мають бути покарані. Якщо не вдасться „дістати“ Карпенка то є винні у „Нафтагазі“, без відома яких не скоївся б цей злочин. Є депутати міської ради, від партії „Сила громад“, які так само причетні до цього злочину. Тому мені, необхідна Ваша підтримка.»

Оксана Іванівна закликала до об’єднання навколо вирішення проблеми і наголосила що для того щоб питання було закрите, неможна зупинятися. Потрібно додавити до кінця.

Повне відео промови:

19:16
2936

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!