ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Смілянин пропонує власну модель цивільної логістики

Смілянин пропонує власну модель цивільної логістики

У зв’язку з високою ціною на послуги такі в нашому місті та постійну відсутність вільних автомобілей, яка спостерігається останнім часом, користувач соціальної мережі FaceBook — Олександр ОСТАПЕНКО пропонує звернутися до новітніх технологій для замовлення автомобіля таксі.

Йдеться про сервіс TACHKU.COM, який об’єднує незалежних водіїв та пасажирів, засобом комунікації між якими виступає мобільний додаток. 

Свою ідею Олександр виклав в соціальній мережі:

«Доброго вечора сміляни! Відносно недавно в групі був пост про „Sharks taxi“, де обговорювалися питання дорогих поїздок на смілянському таксі. Дійсно, з центру до р-н Богдана, ввечері, ціна питання 90-100+. Одні таксисти писали, що у нас занадто маленьке місто, інші навпаки, що місто в порівнянні із схожими містами по населенню — занадто велике. Чорт їх зрозумієш. Тому є пропозиція — власники автомобілів та у кого немає автомобіля але хотів би дешеве таксі, реєструватись на телефоні в програмі „Тачку“ (на андроїд скачати можна в Play Market для власників iOS подивіться має бути також). Суть програми: вам потрібно наприклад від вул. Соборна 10 дістатися до ст. Шевченка, кидаєте в програму пропозицію, де вказуєте свою ціну (мінімум 35 грн), водії які проїзждають неподалік, по справавх або на роботу, бачуть ваш запит і або підтверджують і з вами звязуються або пропонують свою ціну в програмі. Таким чином і ви доїдете з комфортом і водію буде на каву. Єдиний нюанс — під час реєстрації, ви не знайдете місто Сміла… однак можна обрати місто Черкаси. Перевіряв програму по Смілі, працює (звісно маршрут до замовника водій не зможе побачити як в Черкасах, однак це думаю не проблема), черкаські ж водії у свою чергу не бачать запитів зі Сміли. Тому якщо ідея сподобалась — реєструйтесь думаю, через 2-3 місяці при активній реєстрації, можна буде з легкістю скористатись програмою, не очікуючи довго авто та для водіїв буде пасивний дохід.» — написав автор посту.

Мобільний додаток протестовано. Він працює і доступний для завантаження як в AppStore так і в PlayMarket.

19:29
2199

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!