Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

16 грудня Смілу відвідає віртуозний скрипаль в супроводі професійних музикантів

16 грудня Смілу відвідає віртуозний скрипаль в супроводі професійних музикантів

Експресійна, приголомшлива, вибухова програма скрипаля Дениса Боєва нарешті прозвучить у рідному місті музиканта – Смілі!

Імпровізаціям Дениса аплодували у містах від Лос-Анджелеса до Баку. Його скрипка є у відомих нам піснях Валерія Меладзе, гурту ВІА ГРА, Віталія Козловського, Братів Карамазових, він грає в проектах Серьогі та Івана Дорна.

Описувати емоції – все одно, що розповідати про колір неба. Просто беріть друзів, коханих, родичів, приходьте та почуйте сучасний потужний саунд у стилі кроссовер (зазвичай під цією назвою скрипалі об’єднують твори класичного репертуару в сучасній обробці та сучасні світові хіти).

Скрипаль-віртуоз готував цю програму цілих чотири роки, збираючи композиції, які об’єднує не один музичний стиль, а, насамперед емоції радості, пристрасті, мрійливості, навіть всесвітнього смутку. Із впевненістю можна сказати, що ми почуємо справді яскраву, нестандартну і безумовно вишукану шоу-програму в стилях поп, рок, фолк, джаз із творів світових та українських композиторів.

Отже, у нас в Смілі Денис Боєв – скрипаль-віртуоз, імпровізатор. Випускник Національної музичної академії ім. Чайковського. Також закінчив Черкаське музичне училище, вчився в Нюрнберзький консерваторії (Німеччина), гастролював по Німеччині з Нюрнберзьким камерним оркестром.

Віртуоз дасть один концерт в місті Сміла у супроводі професійного колективу музикантів, серед яких є наш земляк В’ячеслав Крученіцкий — сесійний музикант, яких брав участь у багатьох відомих  музичних проектах.

В’ячеслав Крученіцкий та Славко Вакарчук

Квитки в касі МБК та за посиланням: ПРИДБАТИ КВИТОК

Організатор заходу: Андрій МІРОНОВИЧ

18:27
1127

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!