ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

У Смілі знову подорожчає вода

У Смілі знову подорожчає вода

Вже найближчим часом у Смілі здорожчають послуги водопостачання та водовідведення. Зміну тарифу на ці послуги, які надає КП “ВодГео” нещодавно розглядали на засіданні комісії з питань тарифів у міській раді. Наразі, комісія прийняла рішення підтримати намір КП “ВодГео” змінити вартість надання своїх послуг, остаточне рішення — за членами виконавчого комітету.

Пропозиція збільшити тарифи на водопостачання та водовідведення від КП «ВодГео» до виконавчого комітету міської ради надійшла ще 6 жовтня минулого року.

Потреба коригування тарифу пов'язана із зміною з 1 січня 2018 року розміру мінімальної заробітної платні, яка зросла з 3 200 до 3 723-х гривень та збільшенням вартості електроенергії.

Плановий розрахунок тарифів на послуги КП “ВодГео” на 2018 рік склав:

— на послугу водопостачання — 11,61 грн/м3 ( діючий тариф 9, 34 грн);

— на послугу водовідведення — 11,21 грн/м3 (діючий тариф 8,36);

— на послугу водопостачання з використанням внутрішньобудинкових систем – 11,86 грн/м3 ( діючий тариф 9.70);

— на послугу водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем – 11, 45 грн/м3 ( діючий тариф 8, 68). Тарифи вказані без ПДВ.

Згідно пропозиції КП «ВодГео» діючі тарифи зростуть на 24,3% на централізоване водопостачання, на 34,1% зросте вартість централізованого водовідведення, централізоване постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем зросте на 22,3 %; а тариф на централізоване водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем на 31,9%. Вартість послуги з водопостачання та водовідведення для приватного сектору зросте в середньому на 6 гривень, а для мешканців багатоповерхівок на 5, 85 гривень.

00:00
1549

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!