ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

Сміляни обурені присутністю священиків в школах

Сміляни обурені присутністю священиків в школах

В соцмережах активно обговорюється присутність на заході присвяченому Дню знань священика УПЦ. Адже це — пряме порушення 35 статті Конституції України в котрій зазначено:

«Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа — від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.» — розділ ІІ ст. 35 Конституції України.

Певних смілян обурює той факт що котрий рік поспіль ігнорується закон і священики різних конфесій запрошуються освітянами на шкільні заходи.

"Святкування Дня знань в гімназії породило «смутні сумніви» щодо впевненості її адміністрації в подальшому підтримані високого рівня навчання власними силами у новому навчальному році. Єдиним поважним запрошеним гостем на святі був чоловік у бордовому циліндрі, обмотаний у святкове простирадло, який у своєму спічі закликав всемогутню трансцендентну особу допомагати учням оволодівати знаннями задля кращого розуміння своїх мінливих помислів. Після нетривалого бубоніння, яке, мабуть, означало спробу налагодити односторонній зв’язок з потойбічними впливовими силами, він вирішив розважитися в кращих пляжних традиціях, обляпуючи усіх присутніх змоченим у рідині пензлем. Було весело і незвично, хоча десь підсвідомо все впевненіше проступало почуття когнітивного дисонансу: поряд знання, що динамічно щоденно накопляються людством, і незмінні тисячоліттями релігійні догми. Таким чином, сяючі святкові першачки, і не лише вони, вперше доторкнулися до реалій Нової української школи. Хочеться вірити, що не в усіх школах відбулося перейняття такого благого ноу-хау, мабуть, чоловіків в простирадлах на всіх ще не вистачає" — іронізує на своїй сторінці FaceBook Андрій МІРОНОВИЧ.

До речі на скільки відомо то цього року честь відвідати ліцей випала лише «отцю» Богдану. Інтереси якого лобіює Народний депутат — Сергій РУДИК

Користувачі соцмереж скаржаться на те що і в інших школах теж мали місце аналогічні факти. Що викликає низку питань не до директорів конкретних кшіл, а до системи освіти в цілому. Хто з чиновників надав дозвіл на проведення релігійного обряду в школах?

Опитування:

Чи підтримуєте Ви присутність священика на шкільких заходах?

 
 
15:42
2514

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!