За виготовлення та збут наркотиків сміляни можуть отримати 12 років за гратами

За виготовлення та збут наркотиків сміляни можуть отримати 12 років за гратами

Як повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області прокуратурою Черкащини до суду скеровано обвинувачувальний акт щодо 5 членів організованої групи, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, а саме — незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 3 ст. 307 ККУ) та незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами (ч. 1 ст. 263 КК України).

Пятеро жителів Сміли, з серпня 2016-го по червень 2017 року займалися злочинною діяльністю, пов’язаною з придбанням, виготовленням, зберіганням, перевезенням з метою збуту та збутом особливо небезпечних наркотичних речовин — каннабісу та амфетаміну.

Під час обшуку в молодиків працівниками поліції було виявлено та вилучено близько 0,5 кг подрібненої коноплі, понад 80 її кущів та садженців, амфетамін, вогнепальну зброю та набої до неї, гранату, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності у сумі понад 70 тисяч доларів США та 60 тисяч гривень.

Діяльність організованої групи припинена, тож за рішенням суду молодикам загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

01:00
1266

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!