Смілянин врятував двоє дітей від гибелі під кригою

Смілянин врятував двоє дітей від гибелі під кригою

Махаринець Ілля, що родом зі Сміли, ризикуючи власним життям, врятував двох малолітніх дітей, які через власну необережність провалилися під лід. Про це повідомляє у Фейсбук спільнота Білоцерківський національний аграрний університет.

26 березня, близько 16:00, прогулюючись центральним міським пляжем, студент 2 групи 1 курсу біолого-технологічного факультету Білоцерківського НАУ Махаринець Ілля звернув увагу на дітей, які гралися на березі річки. Через кілька хвилин Ілля почув крик. Роздягнувшись, хлопець кинувся на допомогу дітям, які провалилися під лід.

Студент, не вагаючись, ліг та почав повзти по тонкому льоду, який був тільки біля берега, та витягнув хлопчика із холодної води. Залишивши його у безпеці, Ілля повернувся за другим хлопчиком, який продовжував залишатися у воді. Зробивши кілька кроків по льоду, Ілля та шестирічна дитина провалилися вже вдвох. Мобілізувавши всі сили, він знову виліз на кригу та витягнув хлопчину з води. Все це відбувалося дуже швидко.

Потім Ілля відвів дітей на кафедру фізичного виховання та викликали швидку допомогу. Хлопчики, мабуть, будуть пам’ятати цей страшний для них день, який на щастя, закінчився благополучно та святкуватимуть свій другий день народження.


Махаринець Ілля народився 8 травня 2000 р. у м Сміла, що на Черкащині, в сім’ї учасника АТО. Мати працює технологом на хлібозаводі «Черкасихліб», батько у ПАТ «Малобузуківський гранітний кар’єр». Це вже не перший випадок у нашого героя. Восени він врятував дідуся на річці Рось біля Таращанського мосту. 

Джерело: «НАШ КРАЙ»

08:40
1020

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!