ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

"Зекономлені" кошти на овітянах, знайшлися у зарплатних відомостях посадовців.

"Зекономлені" кошти на овітянах, знайшлися у зарплатних відомостях посадовців.

Працівників Смілянського відділу освіти занепокоїв механізм економії міського бюджету, який чомусь втілювався за їхній особистий рахунок. Група ініціативних освітян вирішила розібратися в ситуації і вияснити чому вони так часто поеребувають у відпустці без збереження заробітної плати. Адже керівництво завжди пояснювало необхідністю економії міського бюджету.

Представники ініціативної групи, звернулися за підтримкою до Смілянської міської організації ПП «Громадська позиція». Яка в свою чергу днями відзвітувала про поведену роботу. За результатами якої виявилося наступне:

Міське керівництво уявлення не має про яку економію йдеться, а «зекономлені» кошти за рахунок рядових освітян, знайшлися в зарплатних відомостях посадовців відділу освіти.

«Шановні вчителі, викладачі, вихователі і працівники освітніх закладів міста Сміли! Нами розглянуте звернення Ваших колег стосовно добровільно/примусового відправлення керівництівом навчальних закладів Вас у відпустку без збереження заробітної плати задля економії бюджетних коштів, в зв'язку з чим нами направлено запит секретарю Смілянської міської ради Синьогубу К.І., з вимогою спростувати або підтвердити дану інформацію і отримано відповідь, що керівництвом міста і посадовими особами відділу освіти, такі накази і розпорядження не надавались. Отже економія бюджетних коштів за Ваш рахунок фактично не проводилась. Звідси виникає питання про те, куди витрачались зекономлені кошти, відповідь на це питання ви можете побачити в розрахункових відомостях посадовців відділу освіти (особливо привертає увагу зарплати і премії в кінці року). Відповідь на даний запит буде надіслано всім директорам/керівникам навчальних закладів міста Сміли з вимогою довести його до 100% особового складу працюючого персоналу. Висновки робіть самі.» — написав у своєму зверненні до освітян Андрій Васильєв

Зарплатні відомості не публікуємо з етичних міркувань та у відповідності до Закону України про захист персональних даних

21:51
2419

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!