ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Добро пожаловать!
(если разместить сюда виджет, то он заменит этот тест)

IP камери Reolink

По Незалежності, 32 торгували "ширкою"?

По Незалежності, 32 торгували "ширкою"?

В приватній розмові з людиною із оточення покійного нотаріуса — Антоніни Пешохонової стало відомо, що в п’ятиповерховому будинку біля колишнього кінотеатру «Комсомолець», було організовано лабораторію з виготовлення наркотичної сировини для збуту через зачинений днями гральний заклад.

Абсолютно неперевірена інформація і не відомо чи є взагалі підстави для звинувачень. Але відомий факт, що подібні гральні заклади в своїй більшості практикують незаконний збут та виготовлення наркотиків.

Такі схеми, або ж власник організовує сам, або перебуває в долі з продавцем, який веде свою незаконну діяльність в стінах закладу. В окремих випадках, власник нічого не знає і реалізація наркотиків відбувається за його спиною. В Смілі подібні випадки теж було зафіксовано. Поліція звісно ж знає про подібні угоди і є невідємним учасником цього ланцюга.

Мова не йде про конкретний випадок, а як про поширену на території України, загальну тенденцію.

Наявність цієї інформації підтвердив і Володимир Іващенко, який приймав активну участь у боротьбі з процвітанням даного «казино» та незаконного, грального бізнесу на території Сміли в цілому.

20:53
2534

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!