• > Новини > НОВИНИ МІСТА
  • Багатоповерхівки за 2 роки мають обладнати загальнобудинковими приладами обліку

Багатоповерхівки за 2 роки мають обладнати загальнобудинковими приладами обліку

Багатоповерхівки за 2 роки мають обладнати загальнобудинковими приладами обліку

На комісії з питань тарифів, яка нещодавно відбулася у Смілянській міській раді, під час розгляду питання про затвердження нових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для КП “ВодГео” члени комісії разом з присутніми на засіданні членами виконавчого комітету обговорили питання, котрі стосуються діяльності водопостачального підприємства. Зокрема, керівник КП “ВодГео” Олександр Коваленко зазначив, що в новий запропонований підприємством тариф повірка лічильників включена тільки для приватного сектору, а для багатоквартирного житлового фонду повірка лічильників не передбачена у зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який вступив у дію у серпні минулого року. Згідно цього закону всі багатоповерхові будинки мають бути обладнанні загальнобудинковими приладами обліку.

Обсяги спожитої у будинку води вираховуються за показниками внутрішньобудинкових та загальнобудинковим приладами обліку, між показниками яких вираховується різниця. В тих, у кого немає приладів обліку донараховуватиметься ця витрата. Якщо встановлено стовідсотково прилади обліку по всьому будинку, тоді різниця між внутрішньобудинковими та загальнобудинковим приладом обліку розприділяється на кожну проживаючу особу, - пояснив керівник КП «ВодГео» Олександр Коваленко та додав, що закон направлений на те, щоб уникнути крадіжок води у внутрішньобудинкових мережах і відтепер жителі будинку будуть самі зацікавлені в тому, аби інші недобросовісні мешканці будинку не практикували крадіжок води та самі виявлятимуть тих, хто проводить “махінації” з лічильником. Обладнати загальнобудинковими приладами обліку багатоквартирні будинки мають за два роки від часу виходу закону.

Також на виконання ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» КП «ВодГео» розроблено інвестиційну програму, яка містить в собі заходи по придбанню та заміні насосних агрегатів на 6-ти свердловинах на суму 1 мільйон 210 тисяч гривень та реконструкції КНС № 13 на суму 874 тисячі гривень. Загальна сума заходів затвердженої інвестиційної програми складає 2 мільйони 85 тисяч 704 гривні.

Члени виконавчого комітету поцікавилися коли у Смілі вода подаватиметься цілодобово. Керівник водопостачального підприємства Олександр Коваленко повідомив, що в центрі міста цілодобове водопостачання буде відновлено тільки після проведення реконструкції підкачуючих насосних станцій. 

 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори