Вийшов порибалити, а опинився під кригою

Вийшов порибалити, а опинився під кригою

Несказанно пощастило… Так можна сказати про 23-річного смілянина, якого сьогодні 17 січня з крижаного полону вод Тясмина спільно рятували водолази Смілянської пошуково рятувальної водолазної станції та рятувальники 12-ї ДПРЧ Смілянського РВ У ДСНС України в Черкаській області. Саме в цей момент вони на річці відпрацьовували скоординовані дії фахівців двох служб під час порятунку людини, яка потрапила під кригу. Вже майже під час завершення планового навчання рибалка, що рухався в цей час кригою та знаходився за 200 м. від місця проведення тренування та за 15-20 м від берега, провалився під лід та почав кликати на допомогу.

Отут водолази та рятувальники і справді перевірили скоординованість власних дій під час порятунку людини та за допомогою спеціальних саней для пересування по тонкій кризі та подовженої дошки з перемичкою і петлею, поповзом наблизилися до постраждалого та витягли його з крижаної води. Санями потерпілого доставили до берега, де 23- річного смілянина переодягли у сухий одяг та напоїли гарячим чаєм. Як виявляється, чоловік знав про небезпеку тонкого льоду, але бажання порибалити все ж переважило острах за власне життя.

Не нехтувати правилами особистої безпеки та не виходити на тонкий лід ризикуючи власним життям закликають рятувальники Смілянського РВ У ДСНС України в Черкаській області та нагадують, що з початку року в області на водних об`єктах вже сталося три надзвичайні події, під час яких дві особи загинули та ще двох вдалось врятувати.

 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори