Ситуацію з теплопостачання у Смілі взяв на контроль Кабмін

Ситуацію з теплопостачання у Смілі взяв на контроль Кабмін

Інформація про це з'явилася на офіційному сайті «Голосу України» сьогодні 15 січня зранку. Як пише видання після усунення з теплоринку сумнівної теплопостачальної організації ТОВ “Сміла Енергоінвест” та чергового від'єднання комунальних котелень від газопостачання у місті, останнє з яких відбулося 11 січня, над Смілою ввели пряме керування з Кабінету Міністрів України.

На засіданні штабу Державної служби із надзвичайних ситуацій контроль за теплопостачанням у Смілі було покладено на заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Едуарда Кругляка, профільного заступника голови Черкаської ОДА та керівника управління ДСНС в області.

Нагадаємо, що останнє відключення 18 котелень від газопостачання у Смілі, які обслуговує ТОВ “Сміла Енергоінвест” відбулося 11 січня. Ще з початку грудня минулого року теплопостачальна організація не має лімітів на постачання газу, а несанкціонований відбір газу без лімітів рахуватиметься підприємству за подвійним тарифом. Ситуацію з відключенням котелень від газопостачання вдалося владнати того ж дня. До вечора тепло в домівках смілян з'явилося, окрім котелень № 3 та № 9.

На 15-те січня було заплановано поїздку секретаря міської ради Костянтина Синьогуба до Києва на зустріч із керівництвом НАК «Нафтогаз України”, адже першочерговими завданнями для влади міста сьогодні є отримання іс- кодів від ПАТ “Черкасигаз”, отримання лімітів на постачання газу від НАК “Нафтогазу” та запуск до роботи КП “Смілакомунтеплоенерго”.

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори