Перед будівлею в центрі міста рятувальники змивали наслідки магічного ритуалу

Перед будівлею в центрі міста рятувальники змивали наслідки магічного ритуалу

Фото з колом із землі і розбитими всередині курячими яйцями виклала на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook” журналістка, головний редактор телестудії “Сміла-ТВ” Олена Латенко. Таку фотографію вона зробила вчора, 11 січня перед входом до будівлі, де знаходиться офіс редакцій газет “Сміла”, “Смілянські обрії”, управління освіти, молоді та спорту в центрі міста по вулиці Перемоги. “Хто може пояснити появу сьогодні цього кола? Що це? Наскільки небезпечно?”, - поцікавилася Олена.

Коло із землі і розбиті яйця сміляни, які бачили опубліковані фото називають магічним ритуалом. Сама ж Олена цікавиться як позбутися негативного впливу від нього і зазначає, що не вірить у магію, але турбується за смілян та дітей, які можуть в ту гидоту вступити.

Ставитись до цього можна по-різному, але краще не чіпати...”, - коментують фото сміляни на сторінці у “FB”. А окремі зазначають, що такими діями просто хтось когось хоче налякати та радили облити місце проведення ритуалу соляркою і підпалити, або ж викликати батюшку і освятити його.

Не обійшлося і без гумору. Деякі сміляни не впустили можливості додати до обговорення чорного гумору. Ситуацію вдалося нейтралізувати рятувальникам, які приїхали і швидко змили всі сліди чар. 

 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори