Виконком вкотре не підтримав підвищення тарифу для ФОП “Плюти”

Виконком вкотре не підтримав підвищення тарифу для ФОП “Плюти”

12 січня на засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради виносилося питання Про встановлення тарифу на пасажирські перевезення міськими автобусами загального користування для ФОП “Плюти” в розмірі 4.50 гривень. Тариф для ПРаТ “Смілянське АТП- 17128” затверджено, ще у вересні минулого року. Цей перевізник збільшив вартість проїзду в автобусах з грудня 2017- го. Разом тим ще один перевізник — ФОП “Плюта” возить пасажирів без затвердженого тарифу. Якщо члени виконавчого комітету не встановлять тариф, за яким здійснює перевезення пасажирів перевізник, то підприємець змушений буде скоротити нерентабельні для нього рейси автобусів, а це якраз ті автобуси, які перевозять пільгові категорії населення. Про це перевізник вже попереджав представників міської влади та членів виконавчого комітету 28 грудня на останньому засіданні виконавчого комітету в минулому році. Цього разу члени виконавчого комітету знову не підтримали озвучений проект рішення та не затвердили тариф для ФОП “Плюти”.

- Зараз іде перевірка міських автобусів, яка фіксує дотримання автобусами графіків руху. Після свят комісія здійснюватиме облік кількості пасажироперевезень, - зазначив секретар міської ради Костянтин Синьогуб. Стосовно складу транспортної комісії і виникли зауваження у членів виконавчого комітету.

Провести засідання окремо по цьому питанню закликав секретар міської ради К. Синьогуб, а член виконавчого комітету Олег Трушкевич зазначив, що питання не готове до розгляду.

Затвердити тариф для ФОП “Плюти” закликав присутніх член виконкому Віктор Овчаренко, Думка членів виконавчого комітету розділилася навпіл. Одні підтримували затвердження тарифу, інші - навідріз відмовлялися приймати рішення без результатів роботи транспортної та тарифної комісіїй

Депутат міської ради Ю. Кредзинський також мав зауваження до ситуації, що склалася.  На його думку про моніторинг пасажироперевезень всі говорять ще з серпня, але до цього часу ніхто нічого не робить, натомість страждатимуть сміляни, якщо перевізник скоротить невигідні йому рейси автобусів.

Підвищення тарифу для ФОП Плюти підтримали тільки 5 членів виконкому, 2 — виступили проти та ще 4 утрималося.

- Наступного тижня проведуть засідання транспортної та тарифної комісій, переглянуть результати їх роботи і на їх основі приймуть відповідне рішення щодо цього питання, - пообіцяв секретар міської ради К. Синьогуб. 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори