Смілянам, які воюють в АТО збирали допомогу

Смілянам, які воюють в АТО збирали допомогу

Сьогодні, 8 січня на центральній площі Сміли о 12.00-й годині відбулася благодійна акція “Подаруй свято солдату”. Її учасниками став щедрувальний гурт, який віншував смілян з новорічними і різдвяними святами та збирали подарунки для наших земляків, які нині захищають нашу країну в АТО.


 

Поки щедрувальний гурт співав новорічних пісень, колядок та щедрівок небайдужі сміляни кидали кошти у спеціальний кошик та залишали біля нього речі першої необхідності і продуктові набори, які будуть передані нашим захисникам.

10 січня делегація смілян у складі творчих колективів міста та району, представників закладів освіти, медицини, культури, волонтерських організацій вирушать в зону АТО з привітальною концертною програмою під час якої передадуть подарунки від смілян, зібрані кошти, речі та смаколики.

Організатором акції виступив настоятель церкви Різдва Святого Іоанна Хрестителя Української православної автокефальної церкви, отець Михайло Шевчук, який також збирає подарунки для наших воїнів у храмі Різдва Святого Іоанна Хрестителя, що по вулиці Соборній, 72- Б. Тож поки не пізно долучитися до акції можна принісши подарунки чи речі першої необхідності до храму. Всі деталі можна дізнатися за телефоном (067) — 472 — 51- 46 ( отець Михайло Шевчук).
 
 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори