Не надали дозволу на розробку плану території асфальтного заводу

Не надали дозволу на розробку  плану території  асфальтного заводу

На 63-й сесії Смілянської міської ради депутати не підтримали надання дозволу на розроблення детального плану території в південній частині полів фільтрації в районі вулиць Ржевської та Промислової, де забудовник хоче збудувати асфальтний завод. Ініціатором будівництва асфальтного заводу на 1 га полів фільтрації, які не використовуються виступив керівник ТОВ “Євробуд-індустрія” Камо Абрамян. На депутатських слуханнях, які відбулися 28 грудня, депутати заслухали запропонований проект рішення про розробку детального плану території під будівництво сучасного та потужного асфальтного заводу. Забудовники ТОВ “Євробуд-індустрія” готові взяти на себе відповідальність за розробку детального плану території та всі фінансові витрати по виготовленню необхідної земельної документації. При будівництві асфальтного заводу у вказаному місці всі вимоги щодо розташування заводу від найближчих населених пунктів зберігаються згідно норм екологічної служби. Виробничі потужності забудовник обіцяє обладнати необхідними фільтрами, щоб запобігти викидам в атмосферу. Заявку на будівництво асфальтного заводу до міської ради ініціатори будівництва подали ще 4 грудня.

ТОВ “Євробуд-індустрія” подібні заводи мають у Черкаській, Полтавській областях та на Закарпатті.

- Завод зовсім новий, куплений в Кременчузі. На заводі будуть працювати від 12 до 20 осіб відповідно до потреб замовлень. Сучасний і потужний асфальтний завод за своїми габаритами вироблятиме від 85 до 100 тон асфальту за добу, - повідомив керівник ТОВ “Євробуд-індустрія” Камо Абрамян на депутатських слуханнях.

Депутати вцілому заслухали проект рішення на депутатських слуханнях, домовилися ще раз зустрітися із ініціатором будівництва окремо, обговорити всі деталі майбутнього будівництва та поки що на сесії даний проект рішення не підтримали.  

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори