Депутати просили підтримати своє КП, а екс-мер негативно оцінив роботу нардепа

Депутати просили підтримати своє КП, а екс-мер негативно оцінив роботу нардепа

ТОВ “Сміла-тепло 2017” запропонували смілянам надавати послуги з теплопостачання. Про це на засіданні позачергової 63-ї сесії Смілянської міської ради повідомив депутат Володимир Бердецький. ТОВ “Сміла-тепло 2017” - це підприємство, яке надає послуги теплопостачання КЗ “Черкаська обласна психіатрична лікарня”, дитячому садочку та чотирьом будинкам, які знаходяться поруч з психіатричною лікарнею на РПЗ. Як повідомив у своєму виступі депутат В. Бердецький ТОВ “Сміла-тепло 2017” має намір надавати послуги теплопостачання підприємствам і бюджетним організаціям за ціною 1 780 грн/Гкал. На думку депутата підприємство претендуватиме і на опалювання об'єктів соціальної сфери.

- Всі переваги у наданні послуг теплопостачання в місті мають бути у комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго». Ми маємо підтримати своє КП аби знову не привести у Смілу подібне ТОВ “Сміла Енергоінвест” товариство.

В. Бердецький також нагадав депутатам про звернення свого колеги Анатолія Голуба, який на одному із минулих сесійних засідань пропонував підготувати звернення від Смілянської міської ради до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням повернути Смілі 48 мільйонів коштів - різниці у тарифах за надану послугу теплопостачання.

Володимир Бердецький передав слово екс-голові Сміли Олексію Цибку, який приїхав до міста привітати смілян з Новим роком. Крім новорічних привітань О. Цибко закликав смілян не брати на себе борги ТОВ “Сміла Енергоінвест” та всіляко боротися з несправедливими вимогами цього підприємства та газопостачальними оргнаізаціями. Негативно колишній міський голова Сміли оцінив роботу Народного депутата Сергія Рудика та повідомив, що за коштами, які Народний депутат допомагав отримувати Смілі на встановлення вікон у багатоквартирних будинках міста ціни на метолопластикові вікна значно завищені. Факти, що підтверджують це О. Цибко побіцяв оприлюднити смілянам вже після Нового року.  

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори