Вихованцям ЗОШ № 8 збирають подарунки до Дня святого Миколая

Вихованцям ЗОШ № 8 збирають подарунки до Дня святого Миколая

 Мотоциклісти Сміли та ГО «Авто-Евро Сила» оголошують акцію "Подаруй дітям свято".

Мета акції - зібрати кошти на придбання подарунків для дітей, які навчаються та живуть в ЗОШ — інтернаті № 8 з нагоди Дня святого Миколая 19 грудня. Приєднатися до участі в акції можна надавши як фінансову допомогу, перерахувавши кошти на банківську картку, так і самостійно придбавши подарунок та принести його в готель «Етуаль», котрий знаходиться по вулиці Перемоги навпроти НВК ЗОШ № 3-колегіуму.

- «Кожна ваша гривня або подарунок зроблять цих діток щасливішими! Не будьмо байдужими, адже хто, як не ми, допоможе цим дітям відчути дух Новорічних свят, та наповнити їхні серця любов'ю та щастям!, - звертаються активісти до небайдужих смілян та повідомляють, що окрім коштів вихованці ЗОШ-інтернату № 8 потребують елементарних та практичних речей, таких як канцтовари, іграшки, одяг, смаколики, якими може поділитися кожен із нас.

Збір коштів, речей та подарунків триватиме до 17 грудня.

Номер картки «Приватбанку» для перерахунку коштів: 5168 — 7572- 6552 -0660 (Христина Сергіївна Крамаренко).

Звітність про кожну витрачену гривню організатори збираються оприлюднити ближче до 19 грудня, а також запрошують учасників акції прийти об 11: 00 -й годині 19 грудня в школу-інтернат № 8 та особисто вручити дітям подарунок, отримавши взамін святковий настрій та щирі усмішки!

Запитання та пропозиції щодо проведення акції озвучуйте за тел: (093)-436-78- 58 (Христина) та ( 093) — 609 — 29 — 92 (Влад). 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори