В Смілі знову хочуть переобрати виконком

В Смілі знову хочуть переобрати виконком

 «В хаті хліба ні куска, а він музику таска» - саме таким красномовним народним прислів'ям можна охарактеризувати роботу депутатського корпусу на сесії міської ради, проведення якої було заплановано ввечері, 11 грудня на 20.00-ту годину. Справа в тому, що 13 депутатів Смілянської міської ради написали звернення щодо необхідності ще раз переглянути рішення минулої сесії, яка відбулася у суботу, 9 грудня про розпуск виконавчого комітету та обрання його нового складу. Частину депутатів не задовольняє те, що кандидатури, яких обрали до складу нового виконкому добре не розглядалися та не обговорювалися. Також окремі депутати називають поспішним звільнення заступників міського голови і розпуск членів попереднього виконавчого комітету. Тож вони виступають за те, щоб кожну кандидатуру, яка обирається до складу виконавчого комітету детально обговорювали та вирішували чи має ця кандидатура необхідну компетенцію і відповідні знання для вирішення тих чи інших питань житєдіяльності міста.

О 20.00-й годині сесію так і не провели. Депутатів зібралося достатньо, але реєструватися хотіли не всі. Більшість просто ходили туди-сюди, говорили про те варто чи не варто знову переобирати виконавчий комітет та повертати його попередній склад, адже новообрані члени виконавчого комітету, як виявилося влаштовують не всіх депутатів чи залишити новообраний склад виконкому.

Також місцеві обранці не можуть дійти згоди у тому, хто буде працювати на посадах заступників міського голови. Лунали пропозиції залишити на посаді заступника міського голови Олексія Гончаренка. Свою кандидатуру на посаду заступника міського голови пропонує і депутат обласної ради Олексій Давиденко. Був помічений тут і Валерій Трегубов, який працював радником міського голови при Андрію Колеснику. Замість заступника міського голови Людмили Осейко депутати від ВО “Свободи” пропонують обрати обласного депутата Сергія Воронова.

Одним словом, далі пропозицій і розмов діло не пішло, тож сесія проведена так і не була. Поговоривши, то про те, про се, депутати домовилися провести сесію 12 грудня о 17.00-й годині та таки переглянути рішення по обраному виконавчому комітету.

Фактично, ні про що не домовившись місцеві обранці розійшлися по домівках. Здається, що питання перерозподілу посад важливіше, чим прийняття бюджету на наступний рік, підготовка до новорічних свят, які вже, як кажуть, на носі та численні проблеми з якими живе місто, адже всіх захопили політичні амбіції та передвиборча гонка, де кожен грає свою роль та сповідуючи власні цілі намагається показатися народу адекватним і нормальним.

З одного боку позицію депутатів можна зрозуміти, адже вони хочуть сформувати навколо себе компетентну владну структуру, здатну працювати на благо міста і приймати розумні рішення, але ніяк не дійдуть згоди у тому, кого ж обрати, щоб задовольнити і одних, і других, бо як виявляється поняття “благо” кожен розуміє по-своєму. А з іншого боку пересічним смілянам, як кажуть “фіолетово”, хто буде керувати містом, аби тільки був результат в розвитку і нарешті справи у Смілі пішли вгору, а не, як останнім часом все вниз та вниз.   

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори