В Смілі, завтра відбудеться суд у справі В. Федоренка

В Смілі, завтра відбудеться суд у справі В. Федоренка

 Національний Корпус «Сміла» запрошує небайдужих і активних смілян завтра, 11 грудня прийти до Смілянського міськрайонного суду, де о 14. 30 годині відбудеться

засідання у справі екс-секретаря міської ради Віктора Федоренка. Нагадаємо, що звільнений 16 листопада в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Федоренко рішення депутатів міської ради, щодо свого звільнення називає незаконним та вважає, що процедура таємного голосування проводилася з порушеннями. Тож екс-очільник Сміли майже вневнений у своїй перемозі і планує повернутися на посаду.

«Ми не повинні допустити його повернення», - заявляють представники Національного корпусу та нагадують смілянам про причини, які підштовхнули депутатів до такого рішення. Серед цих причин: відсутність опалення в місті та борг ТОВ «Сміла Енергоінвест» за використаний газ, який місто може взяти на себе, жахливий стан доріг у Смілі та викрадені, за словами активістів, понад 10 мільйонів гривень з ремонту доріг, відкриті 3 кримінальні провадження проти В. Федоренка та звинувачення його у корупції, репресії та переслідування активістів, погрози життю та напад на активіста ( І. Слободяника), шантаж бюджетних працівників, найм тітушок та провокація бійок під час приїзду М. Саакашвілі. Представники Національного корупсу та громадські активісти Сміли впевнені в думці, що такий керівник місту не потрібен, але хвилюються, що суддя Опалинська на завтрішньому засіданні прийме рішення не на користь громади.  

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори