У міській раді переобрали виконавчий комітет. Активісти теж вибороли собі місце.

У міській раді переобрали виконавчий комітет. Активісти теж вибороли собі місце.

Вчора, 9 грудня о 21.00-й годині 20 депутатів Смілянської міської ради зібралися на позачергову 58-му сесію, де розглянули питання про розпуск та про обрання нового складу виконавчого комітету. За рішенням депутатів до нового складу виконавчого комітету ввійшли кілька осіб з минулого обрання та нові особи. З минулого складу виконавчого комітету до теперішнього потрапили:


Петро Даценко — голова правління ПРАТ “Смілянське АТП — 17128”;

Віктор Овчаренко — волонтер, громадський активіст;

Олег Трушкевич — приватний підприємець, колишній депутат міської ради останніх двох скликань, член політичної партії “Сила Громад”. Перший мандат отримав за квотою портії “Регіонів”. Після складення повноважень депутата міської ради, нетривалий час перебував радником секретаря міської ради Федоренка.

Ще одним членом виконавчого комітету став не мало відомий у Смілі громадський активіст, представник ГО “Територія Гідності”, голова ГО Смілянської “Народної ради” Анатолій Терещенко, який вже перебував у складі виконавчого комітету, а також займається волонтерством і благодійництвом, організацією допомоги нашим землякам в АТО.

Новообраними членами виконавчого комітету стали :

Ілля Слободяник — громадський активіст, голова ГО “Об'єднання підводних мисливців і рибалок Черкащини”, активний борець з браконьєрами. Іллю всі знають як одного з найактивніших громадських активістів Сміли поряд з К. Краснокутською, Тетяною Бабич та ін, в місті активно проявляв себе в таких питаннях як проблема ремонту доріг, зняття з посади колишнього в.о. міського голови, секретаря міської ради Віктора Федоренка, виступав проти перенесення пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та воїнів АТО з центральної площі до скверу Слави, підвищення вартості проїзду в громадському транспорті та ін. Неодноразово наголошував на своїй непричетності до Смілянської політики, позиціонував себе як громадський активіст, що працює на благо міста без політичних дивідендів та посадових перспектив.

Азер Мірзоєв - тривалий час працював начальником Управління Держземагентства у Смілянському районі, колишній в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, якого неодноразово звинувачували у корупції та “допомозі” з виділенням земельних ділянок корумпованим шляхом, ініціатор створення у Смілі ГО “Однодумці”, ідейний натхненник створення інформаційно-правового інтернет-ресурсу “не мовчи. укр”, який покликаний боротися з корупцією в органах місцевого самоврядування, в правоохоронних органах та інших структурах. А. А. Мірзоєв давно бачить себе у кріслі міського голови та активно готується до майбутніх виборів, підтримуваний колишніми членами Партії регіонів у Смілі. Цікаво, що сам підозрюваний у корупційних схемах чиновник створює ресурс, де закликає боротися з корупцією. Свою причетність до схем рейдерського захоплення землі (одну з оборудок чиновника можна переглянути за посиланням http://umannews.in.ua/archives/8011) пов'язану з кількаразовим переоформленням документів (договорів) на земельні ділянки та отримання за це незаконного прибутку, звичайно спростовує та називає безпідставними звинувачення і підозри в корупційних схемах і обшуки у власному помешканні працівниками правоохоронних органів.

Богдан Дубовський - обіймав посаду начальника інспекції з благоустрою, екології та забудови міста, з квітня 2016 року був начальником управління ЖКГ Смілянської міської ради. 5 липня цього року Б. Дубовського було обрано головою Смілянського осередку партійної організації Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” Зараз працює керуючим в АТ “Ощадбанк”.

Не може не радувати наявність у складі виконавчого комітету Костянтина Рубанівського — керівника ГО “Гордість нації”, волонтера Смілянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Ольга Михальченко — вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ст. “Лідер”.

Інші новообрані члени виконавчого комітету Буряченко (учасник бойових дій, учасник АТО) та Куценко, Коновалов і Поліщук — представляють громадські організації від учасників АТО.

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори