Сьогоднішня сесія розпочалася, але так нічим і не завершилася.

Сьогоднішня сесія розпочалася, але так нічим і не завершилася.

Вчора, 8 листопада мала відбутися 58-ма позачергова сесія Смілянської міської ради, але  засідання так і не відбулося, а ні о 13-тій, а ні о 17.00-й годині.  Про те, що депутати не зберуться на  сесію о 13.00 годині можна було здогадатися, адже частина місцевих обранців цього дня разом з громадськими активістами та представниками Національного корпусу чергували під приміщенням Черкаського районного суду, де розглядалася справа  по засновнику ТОВ “Сміла Енергоінвест”, якого звинувачують у розтраті  38 мільйонів коштів, які сміляни сплачували за отриману послугу теплопостачання . Ввечері 7 грудня  Черкаський суд прийняв рішення обрати міру запобіжного заходу підозрюваному засновнику теплопостачального товариства у вигляді поруки від Народного депутата України, колишнього регіонала, а тепер  члена  партії “Воля народу” А. П. Фурсіна. Збентежені таким рішенням  депутати разом з громадою Сміли поїхали до Черкас, де перед приміщенням суду вимагали аби винного в розтраті коштів смілян засновника ТОВ “Сміла Енергоінвест”  покарали відповідно до закону, а не відпускали на волю. Саме це і стало причиною того, що депутати не зібралися на засідання сесії о 13-й годині, тому засідання перенесли на 17.00 годину цього ж дня. Вже коли суд в Черкасах закінчився, депутати таки зібралися на засідання, проте так його і не провели, проте із зали попросили вийти  представників ЗМІ і членів виконавчого комітету. Про що говорили депутати один з одним стало зрозуміло вже наступного дня з питань порядку денного, які виносилися на позачергову 58-му сесію, що зібралася з третьої спроби зранку у суботу 9 листопада.

На суботнє засідання сесії з 36 депутатів  з'явилися 24 місцеві обранці, які мали розглянути 5 питань порядку денного. На 58-ій сесії міської ради мали розглянути наступні питання: “Про скасування рішення міської ради Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12. 2016 року “Про структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на  2017-й рік”; Про присвоєння рангу секретарю міської ради; Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2015 року № 2, що стосувалося внесення змін до складу бюджетної комісії у складі якої перебував секретар міської ради Костянтин Синьогуб та який відповідно до чинного законодавства має вийти зі складу бюджетної комісії;  Про розпуск  виконавчого комітету міської ради та Про обрання виконавчого комітету міської ради. За порядок денний в цілому депутати не проголосували, тому головуючому на засіданні Костянтину Синьогубу довелося оголосити перерву. Вочевидь депутатів не влаштовували два останні питання, які стосувалися розпуску та переобрання виконавчого комітету міської ради. Адже як заявляють окремі депутати дані рішення не були попередньо обговорені, не розглядалися кандидатури,  що мають входити до нового складу виконавчого комітету, тому депутати й не проголосували за запропоновані питання порядку денного.

Після перерви секретар міської ради Костянтин Синьогуб закрив сесію та повідомив, що в понеділок 11 листопада він поїде до Києва вирішувати питання по “СМСЧ № 14” та планує відвідати НАК “Нафтогаз України”, де вирішуватиме питання з теплом у Смілі. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб також заявив, що працювати йому у такій обстановці та колективі, коли серед депутатів панує повний розбрат і непорозуміння йому не приємно.  Тож  суботня сесія розпочалася, але так нічим і не завершилася. 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори