Депутатам важко знайти спільну мову. А в будинку рад панує бардак.

Депутатам важко знайти спільну мову. А в будинку рад панує бардак.

Поки депутати і представники міської влади чубляться і сперечаються хто буде очолювати місто та хто буде працювати у складі виконавчого комітету Сміла “потопає” в проблемах. Найперше місту загрожує відключення котелень від газопостачання, що вже намагалися зробити працівники ПАТ “Черкасигаз” у п'ятницю 8 листопада, адже ТОВ “Сміла Енергоінвест” має ліміти газу тільки до 10 грудня включно для опалення бюджетних установ та немає лімітів газу для населення.  Нестабільною є ситуація навколо КП “ВодГео”, яке за борги минулих періодів перед ПАТ “Черкасиоблерего” ризикує залишитися без електропостачання. Тож зрозуміло, що якщо КП “ВодГео” залишиться без світла, той сміляни залишаться без тепла в незалежності від того будуть чи не будуть у теплопостачального підприємства ліміти на газ. Невідомо яким буде святкування новорічних свят у Смілі, адже депутати не в силах вирішити питання, яку ялинку поставити в центрі міста.

Проте, депутатів менше всього, мабуть, хвилюють ці питання, адже за результатами їх роботи видно, що їм не вистачає згуртованості та об'єднання навколо реальних проблем міста, а не навколо того, хто буде працювати у виконавчому комітеті чи інших структурах влади.

У понеділок 10 грудня о 14. 30 відбудеться засідання Смілянського міськрайонного суду у справі позову депутата міської ради Віктора Федоренка, який хоче повернутися на свою колишню посаду секретаря міської ради та повністю впевнений в тому, що рішення суду буде прийнято на його користь. Це підтверджують і окремі громадські активісти, які  впевнені в тому, що суддя Опалинська прийме рішення на користь В. Федоренка, що й додає останньому такої впевненості.

В колуарах будинку рад ширяться чутки про те що депутат міської ради Петро Абажей, наприклад, має на думці провести до складу виконавчого комітету одіозного смілянина та колишнього адепта комуністичної ідеології Валерія Трегубова, який вже працював радником при голові РДА Андрію Колеснику та є членом “Аграрної партії України”.

В ситуації, що склалася навколо міської влади та у проблемах міста зокрема, здається сам  “чорт ногу зламає”, як говорять в народі.  Частина депутатів хоче розпуску виконкому, а частина - ні. Депутат міської ради Віктор Федоренко чи то по-справжньому чи жартома, але пропонує затвердити склад виконкому у кількості 30 осіб ( старий + новий склад). Деякі депутати пропонують чинного секретаря міської ради Костянтина Синьогуба звільнить (якщо він сам не наважиться відмовитися від посади, про що він особисто натякав на минулій сесії) а на його місце пропонують кандидатуру депутата міської ради В'ячеслава Перемея, який за непідтвердженими даними планує скласти свої повноваження. Але це тільки позаколуарні розмови, які мають місце, але не мають підтвердження. Проте, факт залишається фактом - досягти якихось спільних рішень та об'єднатися навколо проблем міста депутатам надто важко, а місто тоне у проблемах і найближчим часом на нього чекає повний хаос. Тож як вирішуватимуться проблеми багатостраждальної Сміли і чи вдасться депутатам досягти спільного знаменника стане відомо вже з наступного понеділка. 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори