В ЦППРК діти з особливими потребами вчилися готувати піцу

В ЦППРК діти з особливими потребами вчилися готувати піцу

5 грудня у Державному навчальному закладі “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів” діти з особливими потребами вчилися готувати піцу. Організатором цікавого заходу для дітей виступила ГО “Спілка батьків дітей-інвалідів” та її голова Анна Лихвар, студенти 15-16—ї груп навчального закладу під керівництвом майстра виробничого навчання Валентини Пузіної. В лабораторії кухарів студенти двох груп та майбутні кухарі вправно керували процесом приготування піци, а діти з особливими потребами різного віку брали безпосередню участь у приготуванні смачної страви. Юні і маленькі гості майстер-класу у фартушках, шапочках та рукавичках вправно викладали начинку на приготоване тісто для піци за всіма технологіями її виготовлення, а опісля з охотою ласували приготованою під керівництвом вправних майбутніх кухарів стравою. Поки піца випікалася студенти розважали своїх гостей цікавими загадками. Паралельно у сусідній лабораторії ЦППРК мами дітей з інвалідністю взяли участь у цікавому тренінгу, який провели для них фахівці міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: Ольга Рак та Надія Мельник.

Тематикою тренінгу стали “Емоції, почуття та потреби”. Фахівці ЦСССДМ навчали жінок розбиратися у власних емоціях та почуттях, які виникають відносно того задоволеними чи не задоволеними залишаються потреби особистості. Наприкінці тренінгу Ольга Рак розповіла учасницям заходу про універсальний для всіх рецепт щастя, який базується на щоденних звичках регулярної фізичної активності, творчості і духовному розвитку, інтелектуальній діяльності, благочинності, спілкуванні в колі сім'ї та подарункам собі особисто.

І мами, і діти отримали чимало позитивних емоцій під час цікавих заходів у ЦППРК, посмакували піцою та провели час з користю для себе, а студенти та викладачі закладу пообіцяли, що до себе на гостину ще неодноразово запросять діток з особливими потребами.  Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори