Що шукають слідчі на ТОВ "Сміла Енергоінвест"?

Що шукають слідчі на ТОВ "Сміла Енергоінвест"?

В офісі теплопостачальної організації ТОВ «Сміла Енергоінвест», що знаходиться по вулиці Тімірязєва, 2 працівники поліції кілька годин тому розпочали обшук. Працівники товариства коментарів відносно цієї ситуації не надають.

За поясненнями представників депутатського корпусу обшук офісу теплопостачальної організації здійснюється відповідно до рішення суду, за ухвалою якого працівники поліції вилучають документацію, що пов’язана з діяльністю підприємства. Як відомо, слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси надав дозвіл слідчим ОВС СУ ГУНП в Черкаській області на виїмку документів по рахунках ТОВ «Комунальні системи України», яке являється одноосібним засновником ТОВ "Шепетівка Енергоінест" та ТОВ «Сміла Енергоінвест». Про це йдеться в ухвалі суду у справі № 711/10208/17, повідомляє сайт м. Шепетівки. 

​Клопотали про виїмку документів черкаські слідчі у рамках кримінального провадження №12015250230002035 від 03.12.2015. При цьому слідчий зазначив, що в ході розслідування встановлено, що службові особи ТОВ «Сміла Енергоінвест», в період часу з 01.01.2014 по 31.12.2016 здійснили розтрату коштів, отриманих від здійснення товариством підприємницької діяльності у сфері теплопостачання, пов'язану з виробництвом, транспортуванням та використанням теплової енергії, направленої на забезпечення споживачів м. Сміла, шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах.  Слідчі встановили, що 23 588 157, 41 гривень, які населення сплатило за теплопостачання, "службові особи звернули на користь товариства та використали на власний розсуд, чим здійснили привласнення указаної суми коштів."  Наразі слідчі вивчають речі і документи, що містять банківську таємницю, а саме: роздруківку руху коштів на паперовому носії та (або) в електронному вигляді із зазначенням дат, сум та призначень платежів, контрагентів (їх найменувань, ідентифікаційних кодів, найменувань і МФО банків, номерів рахунків контрагентів), сальдо на початок та кінець кожного банківського дня, а також оригіналів документів по юридичному оформленню (відкриттю, закриттю) рахунку: оригіналів карток зі зразками підписів та відбитками печаток; розрахункових документів; платіжних доручень, чеків на отримання готівки чи видатково-касових ордерів; документів, які послужили підставою для зняття готівки; анкетних даних осіб, які отримували готівку та чекові книжки, по розрахунковому рахунку ТОВ «Комунальні системи України» за період з 01.01.2014 по 16.11.2017.

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори