Вихованцям дитячого садочку організували театралізоване свято

Вихованцям дитячого садочку організували театралізоване свято

Працівники центральної міської бібліотеки для дітей м. Сміли у понеділок, 4 грудня провели захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю у ДНЗ № 17 “Пролісок”, який відвідують семеро маленьких смілян з особливими потребами.

Міжнародний день людей з інвалідністю - це особливий день, коли громадяни мають можливість ще раз подумати над тим, що суспільство зробило для тих, хто волею долі чи життєвих обставин відноситься до особливої когорти людей, які мають вади у здоров'ї та розвитку, а відтак заслуговують на особливе ставлення від громади. І це ставлення полягає не у жалості чи співчутті, а у нормальному, адекватному відношенні до людей з інвалідністю, створенню нормальних умов для їх розвитку та повноцінного життя на рівні з усіма іншими членами суспільства, вмінні сприймати всіх людей, якими б неоднаковими вони були з повагою, в умовах рівноправства та партнерства. Саме тому вихованню толерантності, терпимості було присвячене літературно-музичне свято під назвою «Всі різні – всі рівні» для вихованців ДНЗ № 17 “Пролісок”, який провела завідуюча сектором дошкільнят та учнів 1-4-х класів бібліотеки для дітей Юлія Близнюк. Театралізовану казку «Нові пригоди Колобка» для вихованців дитячого садочку презентували учні 2-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора, які відвідують зразковий дитячий театр «Мікс», що діє при Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Інни Воробйової. Участь в організації заходу взяли також вихованці дитячої школи мистецтв м. Сміли, які виступили перед публікою з музичною програмою, де виконували пісні та майстерно грали на гітарі, що дуже сподобалося малятам.

Ще одну театралізовану казку «Пригоди Васька-Замазюри» показали вихованцям дитячого садочку учні 4-Б класу гімназії ім. В.Т. Сенатора, які відвідали захід разом з бібліотекарем та класним керівником Тетяна Секеріною. А Костянтин Панасенко, юний спортсмен-каратист, учасник програми «Круче всех», теж учень 4-Б класу гімназії ім. В. Т. Сенатора вразив присутніх своєю майстерністю під час показового спортивного виступу.

Вихованці дитячого садочку яскравими посмішками зустрічали гостей, які завітали до них з концертною програмою та щирими оплесками вітали кожен виступ юних театралів гімназії ім. В. Т. Сенатора та артистів дитячої школи мистецтв. Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори