ЦСССДМ запрошує до участі у майстер-класах ” Твоє життя твій проект”

ЦСССДМ запрошує  до участі у майстер-класах ”  Твоє життя твій проект”

 Міський соціальний центр для сім'ї, дітей та молоді запрошує юних та молодих активних людей до участі у Idea Party «Твоє життя твій проект» до Всесвітнього дня волонтера, який громадськість щороку відзначає 5 грудня. Якщо ти молодий, динамічний, активний, свідомий, патріотичний та інноваційний, і в своєму житті плануєш робити щось важливе для людей, тоді ми запрошуємо тебе на серію відкритих майстер-класів Idea Party «Твоє життя твій проект», в рамках проекту «СІМ: Приборкувачі часу» який відбудеться 5 грудня о 14-00-й годині в малому залі Міського Будинку культури. На тебе очікує три години практик розвитку та повного заряду можливостями для молодих людей. Гарантуємо гарний настрій, нові знайомства та перспективи на майбутнє. Після участі у серії майстер-класів, на виході отримаємо молоду людину з свідомою громадянською позицією та готового змінювати Україну та світ на краще.

В програмі відкритого простору:

  • Гра «Життя як проект». Проведе Анна Миголь, м.Черкаси, тренер ГО «Інша Освіта», основні напрямки діяльності: громадянська демократична освіта, проектний менеджмент, фасилітація відкритих просторів та інших заходів для фахівців третього сектору.

  • Мотиваційний майстер-клас «Лідер-переможець». Проведе Лариса Ратійова, керівник тренінгового центру «Міцна родина», голова Громадської ради м. Сміла.

  • Майстер-клас «Коворкінг проектів». Проведе Костянтин Рубановський, голова ГО «Гордість нації», громадський активіст, керівник проекту для молоді «ART-PROSTIR».

  • Майстер-клас «Робота в громаді – пошук ресурсів» фахівці Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Левченко та Максим Пархоменко, молодіжні активісти, організатори молодіжних клубів та міської «Школи Волонтерів»

Для тебе є унікальна можливість отримати навички для свого успіху та гарного старту в житті. Маєш ідеї, прагнеш до змін, готовий стати свідомим громадянином? Тоді почни з себе! Реєструйся на «Твоє життя твій проект», за посиланням: https://goo.gl/forms/sueVLrWuYRQfKra53

Захід організовується в рамках проекту Kyiv Dialogue / Kiewer Gespräche / Київський Діалог. Організатори заходу: Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Благодійна організація «БФ Сенсорія» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. 

 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори