Смілянин зіграв провідну роль у патріотичному кліпі

Смілянин зіграв провідну роль у патріотичному кліпі

Бійця Смілянського походження, який брав участь в запеклих бойових діях та вже раніше був героєм наших публікацій, запросили на зйомки музичного відеокліпу. Відеоматеріал відзняли на пісню Українського гурту RIFFMASTER “Тихо Прийшов, Тихо Пішов”. В якій розкриваються будні бійців - спецпризначенців. Матеріал знімали в Кропивницькому. Крім бійців - ветеранів, до зйомок долучилася і діюча "спецура"

"Військове телебачення України спільно з Riffmaster завершують роботу над кліпом пісні “Тихо Прийшов, Тихо Пішов”. Пісня присвячена воїнам підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Режисер: Володимир Бондаренко, оператор: Вадим Стасюк. До знімального процесу залучались Петро Святецький та воїни спеціального значення одного з наших полків." - про це йдеться на офіційній сторінці Facebook Командування сил спеціальних операцій ЗСУ. Яке і є замовником даного медіа продукту.

Пропонуємо Вашій увазі тізер кліпу та кілька фотознімків процесу зйомок:

  
Повна версія продукту буде доступна для перегляду після презентації, яка відбудеться завтра о 21:00 в Docker Pub. Про це повідомила в соцмережі Facebook концертний директор гурту - Поліна ІВАНОВА.
 

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори