В країні запрацював новий сервіс моніторингу електронних закупівель DoZorro

В країні запрацював новий сервіс моніторингу електронних закупівель DoZorro

В Україні з 1 листопада запрацював новий інструмент контролю закупівель DoZorro.
 
Портал являє собою платформу, учасник якої може дати зворотний зв’язок держзамовникові або постачальнику, обговорити та оцінити умови, проаналізувати закупівлі окремого державного органу або установи, а також підготувати та подати офіційне звернення в контролюючі органи.
У DoZorro учасники тендерів зможуть оцінювати своїх партнерів по угодах і залишати розгорнуті відгуки. На основі цієї інформації буде автоматично формуватися рейтинг.
Інформація DoZorro дозволить ухвалювати раціональні рішення у діяльності, пов’язаній з роботою в системі ProZorro.
 
«Ідея DoZorro дозволяє консолідувати зусилля всіх зацікавлених у забезпеченні здорової конкуренції у сфері публічних закупівель. Порушники – як дуже креативні замовники, так і недобросовісні постачальники, тепер як на долоні. Повідомляйте про порушення, пишіть відгуки, оцінюйте роботу – це в інтересах усіх нас як платників податків»,
 
–закликав під час презентації порталу заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов.
 
Ця платформа також для громадян, які зацікавлені у відстежуванні якості наданих державою послуг. ProZorro і публічні закупівлі - це не якийсь інструмент, який подолає корупцію, це інструмент, який має зробити закупівлі ефективнішими і об’єднати замовника і постачальника. А от питання контролю покладається на громадськість. Відстежування зворотнього зв’язку має бути незалежним.
Тому, долучайтеся і пробуйте функціонал сайту.

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори