"Братва" знову рветься до влади

"Братва" знову рветься до влади

Про ситуацію, яка склалася навколо смілянських лікарень ми вже писали ранішеl. Але, під час вивчення матеріалів про роботу смілянських депутатів обласної ради, натрапили на цікаву інформацію:
 
Згідно Розпорядження Голови Черкаської ОДА №302 від 14.06.2016, галуззю медицини опікується Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич. Наскільки Костянтин Сапартаєвич є фахівцем у галузі медицини нам не відомо, а в його біографії про це нічого не зазначено. Є лише інформація про його особисті досягнення в галузі спорту. 

Констянтин Омаргалієв
Фото з особистої сторінки Facebook чиновника. Яких до речі у нього дві. На одній він висвітлює
свою політичну діяльність на іншій - особисте життя


 
Крім того, видається досить дивним, що Костянтин Омаргалієв, який очолює фракцію БПП в облраді та одночасно є куратором медичної галузі, «забув» про прийняте 7 жовтня  цього року обласною радою Рішення «Про недопущення ліквідації (закриття) чи реорганізації обласних комунальних закладів охорони здоров'я без проведення громадських слухань або загальних зборів громадян за місцем проживання» (http://oblradack.gov.ua/files/docs/07_10__12_10_2016_XI_7.zip) і ніяким чином не втручається в ситуацію. Впевнені, що закриття ДВОХ (!) лікарень – це безпрецедентна подія в області.
 
Як казав Кравчук – маємо те, що маємо.
 
Також, хочемо звернути увагу читачів взагалі на відділ охорони здоров`я Смілянського виконавчого комітету. Виконуючий обов`язки начальника Микола Стуженко, фаховий юрист, вже декілька років достатньо непогано, в межах своїх можливостей, справлявся з проблемами ліків, опалення, харчування.

Але, за інформацією, яка була отримана з багатьох джерел, колишній міський голова намагався на цю посаду призначити Дмитра Лисенка - людину, яка далека від медицини (як і Костянтин Омаргалієв). Більш того, Дмитра сміляни пам`ятають ще з, як кажуть, лихих 90-х. Який до того ж має погашену судимість за кримінальною статтею. Про що вже теж раніше згадувалося на сторінках нашого ресурсу.
 
Дмитро Лисенко
Фото з особистої сторінки Facebook ймовірного кандидата на відповідну посаду
 
Інтрига пролягає в тому, що таке призначення не могло б пройти без погодження (хоча і формального) з ОДА, тобто з Костянтином Омаргалієвим, якого сміляни теж пам`ятають за тих же “лихих” часів.

На фоні можливого закриття лікарень та вивільнення величезної кількості приміщень та земель, складається враження, що певна група людей має види на нерухомість у Смілі.

Але це виключно наші припущення, які базуються на наявній інформації.
 
Працівники лікарень сьогодні обмірковують способи захисту. Надхненні боротьбою працівників Косарського спиртзаводу, люди не відкидають варіанти перекриття доріг чи акцій протесту в ОДА

Коментарі
Завантажуемо коментарі
Догори