Концерт Kiev Tango Progect

Концерт Kiev Tango Progect

Вперше в Смілі з єдиним промоконцертом, музикальний феномен України – віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT.

KIEV TANGO PROJECT підірвав культурний простір України, перевернувши в свідомості багатьох саме уявлення про стиль танго. Сьогодні це єдиний в Україні танго-оркестр, який виконує танго в оригінальному складі: скрипка, бандонеон, рояль і контрабас.

Саме наявність в складі інструментів досить екзотичного бандонеону – різновиду гармоніки, названого в честь його винахідника Генріха Банда, і який є невід’ємною частиною справжніх танго-оркестрів Аргентини, - надає неперевершеної елегантності стилю звучання віртуоз-оркестру KIEV TANGO PROJECT.

Репертуар KIEV TANGO PROJECT складається з декількох різноманітних програм: це танго «Золотого віку», TangoNuevo, світові хіти в стилі танго, а також відомі народні українські теми, аранжовані в дусі танго.

Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє і професійне виконання у вишуканому оформленні, а також, фірмове звучання – все це закохає Вас в KIEV TANGO PROJECT вже з перших акордів.

Концерти KIEV TANGO PROJECT – це завжди величезна подія і завжди яскраве свято, тому що вони вміють здивовувати і захоплювати слухачів, поринаючи їх у світ високої музики!

Отже, місто Сміла, 16 квітня о 18-00, Міський будинок культури.

Довідки за телефонами 050-447-48-48, 093-499-74-09.

Початок о: 2018-04-16. Тривалість: .
20:00
248

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!