Так просто і так складно. Знову перед виборцями Сміли постає чергове питання – За кого???

Так просто і так складно. Знову перед виборцями Сміли постає чергове питання – За кого???

Міський голова (мер) – це важка і відповідальна місія для майбутнього кандидата у нашій багатостраждальній Смілі. Голова повинен бачити, чути, говорити і головне думати…Шукати і знаходити шляхи об’єднання всіх смілян навколо певної ідеї. Прагнути зупинити деградацію та розпочати епоху відродження Сміли.

Наразі в Смілі ціла «купа» людей, нечесних на руку і бажаючих «залізти» в крісло мера.
Є також немало справжніх патріотів рідного міста, які вже продемонстрували, що можуть працювати для людей і заради людей. Це вселяє надію в наші серця, але нам потрібен той, хто готовий до масштабних змін у всіх галузях міської інфраструктури. Нам потрібна людина, яка має економічну освіту, досвід керівника і погляд справжнього господаря…

Стоп! До чого це я веду? Є така кандидатура, перевірена часом — це Іван Степанович Далібожак!!!

Багато смілян його знають і поважають за реальні справи. Киньте в мене камінь, якщо хтось знає, що він нечесний на руку чи колись порушив моральні принципи. Ця людина має вищу економічну освіту, досвід роботи на посаді заступника міського голови, депутата міської ради, обраний депутатом обласної ради від політичної партії «УКРОП». В нашому рідному місті виросли його талановиті діти. Тут його сім’я, дім, який він любить і не планує залишати в біді. Коли Іван Степанович одягає вишиванку і слухає українську пісню, він не грає на публіку, а насправді любить Україну. Він багато мандрував країнами Європи і знає, які ми далекі від цивілізованого світу. Тому мріє і хоче зі своєю командою відродити Смілу, створити нормальні людські умови життя не в окремих куточках, а в місті СМІЛА загалом.

Якщо у вас, шановні виборці, немає за що закидати мене камінцями, приєднуйтесь до нашої команди!!! Оберемо Івана Степановича Далібожака міським головою і нехай у нього болить голова за нас і нашу Смілу.

Рамазан ТАІБОВ

07:57

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!